Visi komentarai
nuomone2, 2011-11-03 08:46

net rusu kantrybe gali baigtis, kartu su putino artejanciu "rinkimu" farsu. Jei mes atsisakytume ju zaliavu (o rusija tieisog zaliavu tiekeja EU, daugiau nieko, net ginklu savo nebegamina), o mes atsisakysime! taigi #1 komentaras labai realistiskas.

Trumpet Call, 2011-11-03 07:21

Mato 24:34 Iš tiesų sakau jums: ši karta nepraeis, iki visa tai įvyks. I tesalonikiečiams 4: 13 Aš nenoriu, kad jūs, broliai, liktumėte nežinioje dėl užmigusiųjų ir nusimintumėte kaip kiti, kurie neturi vilties. 14 Jeigu tikime, kad Jėzus mirė ir prisikėlė, tai Dievas ir tuos, kurie užmigo su Jėzumi, atves kartu su Juo. 15 Ir tai jums sakome Viešpaties žodžiu, jog mes, gyvieji, išlikusieji iki Viešpaties atėjimo, nepralenksime užmigusiųjų. 16 Nes pats Viešpats nužengs iš dangaus, nuskambėjus paliepimui, arkangelo balsui ir Dievo trimitui, ir mirusieji Kristuje prisikels pirmiausia, 17 paskui mes, gyvieji, išlikusieji, kartu su jais būsime pagauti į debesis susitikti su Viešpačiu ore ir taip visuomet pasiliksime su Viešpačiu. 18 Todėl guoskite vieni kitus šiais žodžiais. Izaijo 26: 19 Tavo mirusieji bus gyvi, jų kūnai kelsis kartu su mano. Dulkėse esantieji, pabuskite ir giedokite. Kaip rasa gaivina augalus, taip Viešpats prikels mirusiuosius. 20 Mano tauta, eik, įeik į savo kambarius; pasislėpk valandėlę, kol praeis Jo rūstybė. 21 Viešpats ateina iš savo buveinės bausti žemės gyventojų už jų nusikaltimus. Žemė atidengs ant jos pralietą kraują ir nebeslėps nužudytųjų. Mato 24: 29 Tuoj pat po tų suspaudimo dienų saulė užtems, mėnulis nebeduos šviesos, žvaigždės kris iš dangaus, ir dangaus jėgos bus sudrebintos. 30 Tada danguje pasirodys Žmogaus Sūnaus ženklas, ir visos žemės giminės raudos ir pamatys Žmogaus Sūnų, ateinantį dangaus debesyse su galybe ir didžia šlove. MŪSŲ KARTA YRA ŠI KARTA, KURI NEPRAEIS!… Greitai DINGS visi vaikai iš žemės; bet prieš tai Izraelio puolimas... Ir ko čia išsigandot, jei galvojat, kad Biblija tėra žydų pasakos? Tačiau, jeigu tikit, kad tai tiesa, tuomet ATGAILAUKITE, nes čia yra įspėjimas visiems, kad YAHUSHUA sugrįš į žemę ne kaip avinėlis, o kaip liūtas! Blogio NEBELIKS! HALLELUYAH! ATGAILAUKIT! TUOJ BUS TAIP BLOGAI, KAD NET NEĮSIVAIZDUOJAT (Apreiškimas Jonui)! BET PRIEŠ TAI IZRAELIO PUOLIMAS IR ŠIŲ ARMIJŲ (RUSIJA IR ARABAI PAGRINDE) ANTGAMTIŠKAS SUNAIKINIMAS (Ezekielio 38-39), TAM, KAD VISI ŽINOTŲ, KAD JIS YRA (Ezekielio 38: 23), BEI VISŲ VAIKŲ IŠ ŽEMĖS PAGROBIMAS Į DANGŲ... IR BAIKIT IGNORUOTI ŽINUTES JUMS NUO IZRAELIO DIEVO YAHUSHUA-YAHUWAH!... Romiečiams 10: 9 Jeigu lūpomis išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas. 10 Nes širdimi tikima, ir taip įgyjamas teisumas, o lūpomis išpažįstama, ir taip įgyjamas išgelbėjimas. Romiečiams 10: 13 juk „kiekvienas, kuris šaukiasi Viešpaties vardo, bus išgelbėtas“. ATSIMINKIT, KAD VIENINTELIS KELIAS Į GYVENIMĄ YRA JĖZUS KRISTUS (YAHUSHUA). Jėzus Kristus mirė ant kryžiaus DĖL TAVĘS! Taip, kad turėtum amžiną gyvenimą su Juo ir Jo Tėvu. Jis mirė ir prisikėlė! GAL ŠIANDIEN YRA TAVO IŠGELBĖJIMO DIENA?...

Tomas, 2011-11-03 00:25

Straipsnis tai konkreti nesamone. bus taip komentare yra daug realesnis variantas, bet ir jis vargiai gali ivykti

bus taip, 2011-11-02 18:49

12 metu galas naftos kaina pradeda kristi, rusija stagnuoja, diziulis rusu % gyvena uz skurdo ribos. pabegeliu i EU ir USA dideja ne % o kartais. Pramone apart naftos ir duju atsilikusi siaubingai. Putino diktatura bando isilaikyti, bet Sibire bei Petreburge prasideda maistai. 14 metai, Kinija pirma karta uzsimena apie jos gyvybiniu interesu ginyba ir pletra i Sibira. Rusija vis armija sutelkia prie Kinijos sienos. Laiko klausimas , kada Kinija pereis siena.Tu paciu metu gale Karaliauciuas gyventojai referendumo pareiskai nora atsiskirti nuo rusijos fefedarcijos, ta pati bando daryti Karelija. 15 metai, pirmi susidurimia su Kinija, USA palaiko kinus. Japonija akakuoja rusu flotile, paskandinti trys laivai. Eile sprogimu maskvoje ir peterburge, panika, zuvo apie 700 zmoniu, naftos kainos krenta, duju nebeperka is rusijos. incidentas Lietuvos oro erdveje, NATO naikintuvai numusa du su 27. Virs Pskovo paskelbiama neskraidymo zona. Putinas maldauja savo "draugu" prancuzu ir vokieciu pagalbos, sie nereguoja, nes valdzioje visai kiti zmones. Amerikieciai per Alaska suduoda ispejama smugi rusijai, del jos supuvusio bombonesiu skraidymo. salyje visiskas chaosas, Baltijos salis priverstos uzimti Pskova, Narva. 18 metais, Rusija atsisako visko kas yra uz Uralo. Sali laikinai pradeda valdyti EU ir NATO stabas.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*