Visi komentarai
Seiliones..., 2012-07-24 12:49

daug gerų norų ir nieko, kad taip įvyktų.. Faktai: kiek lėšų tiesiog ištaškyta ant merdinčio stadiono, griūvančių valdovų rūmų, trupančių gedimino pr. trinkelių, LEO aferos, operos ir baleto teatro auksinio remonto, auksinių kauno tualetų, uždaromos IAE, kelių ir šunkelių tiesimo, šviesoforus griaunančių ir nuolat taisykles pažeidžiančių seimo narių kanceliarinėms, ir milijonui kitų projektų. Jei visi šie projektai būtų atlikti KAIP SAU (ūkiškai, nevagiant), Lietuva būtų pati turtingiausia valstybė pasaulyje.

Mokumokescius, 2012-07-24 12:11

Pritariu 100% procentų! "verslininkas, 2012-07-19 14:43 kuo daugiau baudziamuju bylu su turto finansavimu uz valstybes turto issvaistyma - tik konsservatoriai sugebejo tai pradeti (pagarba) - tokiu budu pradedant gerbti biudzeto pinigus ir ju leidima kaip visois tautots turta ir uz tai ivedant griezta atsakomybe (cia prokuraturai nes istatymai yra) bus net neatgautas o sukurtas pasitikejimas valstybe kaip suigebancia skaidriai leisti musu sumokamus mokescius. Kol to nebus autore gali postrigauti taciau zmones netikes nei valstybinemis imonemis nei biudzetinemis orghanizacijomis nei tesingumu moketi mokescius"

Rencius, 2012-07-24 01:01

Nesamonė konkreti parašyta - teoriškai tai gražiai skamba, bet bėda ta, kad Kiek tu žmogus besistengtum tų mokesčių mokėti, jie niekad nepasieks nei policijos, nei ligonių kasų, nei nieko panašaus, jie tiesiog kvailai ir beatodairiškai švaistomi ir kraunami į tam tikras kišenes iš kurių jau niekad negrįš, šešėlio tikrai neliktu, jei nors kiek galima būtų pasitikėti valdžia, nors vieną nors kiek protingą sprendimą ji padarytu, bet kol kas.....yra taip ir kitaip nebus.....nori normalaus gyvenimo - emigruok.

kkk, 2012-07-19 14:55

Nepirkciau nelegaliu degalu ir netoleruociau kontrabandos, jei degalinese butu logiskos ju kainos.Visi mato, kad sita mafija lobsta nepagrystai, uztat daugelis ir naudojasi nelegaliu pardaveju paslaugomis. Cia 100% kalta korumpuota valdzia

verslininkas, 2012-07-19 14:46

p.s. pajamu taip pat nes valstybes turtas gali buti pardavinejamas zemiaus rinkos kaina skirtuma .....

Verslininkas, 2012-07-19 14:45

prevencijai visu valstybiniu imoniu ir biudzetiniu imoniu islaidu viesumas !!! tai 90 % sumazintu lesu issvaistyma

verslininkas, 2012-07-19 14:43

kuo daugiau baudziamuju bylu su turto finansavimu uz valstybes turto issvaistyma - tik konsservatoriai sugebejo tai pradeti (pagarba) - tokiu budu pradedant gerbti biudzeto pinigus ir ju leidima kaip visois tautots turta ir uz tai ivedant griezta atsakomybe (cia prokuraturai nes istatymai yra) bus net neatgautas o sukurtas pasitikejimas valstybe kaip suigebancia skaidriai leisti musu sumokamus mokescius. Kol to nebus autore gali postrigauti taciau zmones netikes nei valstybinemis imonemis nei biudzetinemis orghanizacijomis nei tesingumu moketi mokescius

verslininkas, 2012-07-19 14:38

pasiziurekite kokia dalis zmoniu dirba privaciame sektoriuje ir kokia dalis yra socialiai remtini ar dirba biudzetiniame sektoriujei ir pasidarys viskas aisku kodel 100 % mokesciu mokejimas daugumai privatininku tiesus kelias i bankrota.

to Atata, 2012-07-19 13:43

Kas čia per klinikiniai kliedesiai „Daugiau, kaip 40% darbingo amziaus zmoniu dirba biudzetinese organizacijose, kuriu dauguma - ne mokyklos ar ligonines, o tiesiog biurokratinis aparatas, nesukuriantis jokios pridetines vertes.“, gal malonėtumėte nurodyti savo informacijos šaltinį? Antra, puiku, kad susipažinot su terminu pridėtinė vertė, bet būtų daug geriau jei pasigilntumėt ir į šio reiškinio turinį, jeigu tamstos nuomone biurokratinis aparatas yra nereikalingas tuomet turiu įtarimą, akd siūlote mokytis iš tokių šalių kaip Somalis, pas juos tikrai nėra probl emų dėl valdininkų pertekliaus. Trečia, ką reikia rūkyti, kad prie šitos probl emos sugebėt priskirt ir emigrantus? Jug gyvenam ES, tad nesvarbu kurios šalies pilietis esi, svarbu, kad moki mokesčius toje sąjungos narėje, kurioje darbuojies. Net jei emigravai ne i es valstybe, tai jei naudojies tos salies paslaugomis ir moki jai mokesčius kokia probl ema? Jokios, nes prisidedi prie tos vietos islaikymo kurioje ir sedi.

Atata, 2012-07-19 13:16

Atata, kaip graziai parasyta, net asara nuriedejo. Daugiau, kaip 40% darbingo amziaus zmoniu dirba biudzetinese organizacijose, kuriu dauguma - ne mokyklos ar ligonines, o tiesiog biurokratinis aparatas, nesukuriantis jokios pridetines vertes. Tad mokekite, zmoneliai, mokescius, nes reikia dar vienam pusbroliui sukurti beverte darbo vieta. Beje, vadovaujantis tokia logika, emigrantai yra tokie pat kontrabandistai: dirba svetur ir nemoka mokesciu Lietuvai. Net ant PSD skersa deje. Tvarka turi buti, sutinku, bet gal nereikia mulkinti zmoniu.

to Roki, 2012-07-19 10:34

gerai jautiesi būdamas vagimi?

Roki, 2012-07-19 10:29

Kliedesiai skirti kvailiams

Roki, 2012-07-19 10:28

Kliedesiai skirti kvailiams

Dom, 2012-07-19 10:08

Puikus straipsnis ir komentarai :) visiskai pritariu isdestytoms mintims

PVMas, 2012-07-19 10:01

Nesuvokimas kam yra skiriami mokesčiai ir perdėtas įsivaizdavimas, kad didžioji dalis biudžeto yra išgrobstoma rodo žmonių neišprusimą ir nesveiką norą mitologizuoti valstybės finansus

Mokėtojas, 2012-07-19 09:50

Geras straipsnis... Išties žmonės nesuvokia, kad jei perka kontrabanda, tai realiai apvagia savo vaikus... nes jie turės grąžinti pavogtą akcizą, kurio vietoj valstybei teko pasiskolinti, o vaikui teks po 20 metų grąžinti...

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*