Visi komentarai
Nekonspirologas, 2013-11-13 13:04

Naivus esi Žemaiti, jei Jutubėje manai randąs kažką rimto. Ko tik ten nerodo ten ir amžinieji varikliai sukasi sulipdyti iš magnetelių ant kompaktinio disko, be jokio maitinimo, atseit, tik tikėk.

O skeptikos, 2013-11-13 12:56

Na, čia žmogaus hobis ir tiek, na o hobis ir negali atnešti niekam naudos. Nebus vandenilis pilnaverte alternatyva naftiniam kurui. Jo kaloringumas menkesnis nei tradicinių degalų ir jo reikia daug, o tai reiškia — jį reikia laikyti skystame būvyje, o tai reiškia — labai žemoje temperatūroje, o to nepevyks užtikrinti bent kiek ilgesniam laikui net geriausiomis termoizoliacinėmis medžiagomis. Vandenilį galima deginti ar versti elektroenergija tik tose transporto priemonėse kurios dirba dieną naktį be jokių prastovų, nes prastovos metu dujomis virstančio vandenilio slėgio perteklių neišvengiamai tenka išleisti lauk be naudos. Na gi — įsivaizduokite automobilį iš kurio bako per naktį reikia varvinti benziną... Ar tokį pirktumėte?

RimasVILNIUS, 2012-11-23 14:17

Tuo tas šiaulietis ir skiriai nuo visokių pesimistų ir įvairaus plauko komentatorių, kurie tik paplepėti ir temoka. Jis ėmė - ir padarė. O visokie liežuvautojai, kaip ir tas mokslo autoritetas, kur Lankauską nusodino - visi šie veikėjai to autoriteto lygio. Vienintelis, kas trukdo vykti šiems dalykams - tai žmonių baimė, godumas. Šimtam tūkstančių žioplių turėsi įrodinėti, kad tai yra įmanoma. Vis tiek nepatikės. Daugybę metų nepatikės. Kaip ir su pirmaisiais benzininiais varikliais. Geriausiai būtų tokius padovanoti holivudo žvaigždėms, kad važinėtų ir visi žiūrėtų ir matytų. Čia būtų jau tikrai gera pradžia. O kai išpopuliarės, tai argi kas prisimins tą šiaulietį? Geriau nupirks technologijas iš užsienio. Ir pristatys jas, kaip normą. Ir atkatą sau paims. Savam krašte pranašu nebūsi. Sunkiausia kova bus su žmonių baime ir netikėjimu. Ką galima ir pamatyti šio straipsnio komentaruose. Tikėjimas daro viską. Kiek tik nori yra veikėjų, netikinčių šiomis idėjomis, netikinčių ir Lietuva. Lopiniai.

sarhan, 2012-11-11 19:02

Vandenilis kol kas nera pigus, jam sukurti reikia daug elektros energijos, kol kas ateitis labiau priklauso akumuliatoriniams elektromobiliams, o ne vandeniliniams, tokie elektromobiliai jau isvysto net 140 km per valanda, ir gali nuvaziuoti 160 km. Bet pabandyk lietuvoje rasti pakrovimo punkta? Esu girdejes tik kad vilniuje yra, ir kaune lig ir yra, bet neveikia

Saulius, 2012-11-09 20:25

...tai šaunu, daugiau tokių kūrėjų. tačiau nepartizanaut po vieną, o vienytis į kurybinę grupę. Kai kurie komentatoriai piktinasi... Jis gi nesivadina save genijumi, kuklinasi, netgi per daug :). Jis tik kūrėjas, kas duota iš visatos Kūrėjo kiekvienam gimusiam iš moters. Pamėgintumėte jūs nors dalį panašios iniciatyvos parodyti savuose kurybiniuose polinkiuose, gal ir jus ką sukurtumėte, net ir stipriau. Kas liečia bedievių magnatų valdančių iškasemą, išpompuojamą iš žemės energiją savivalę, tai jie tikrai dar ilgai bus progreso ir švarios energijos, tuom ir planetos, stabdis. Jei visatos Kūrėjo sukurta žvaigždė - saulė rūpinasi VISA savo sistema (tuom ir mumis pačiais) jau milijonus metų tik vandenilio dėka, tai ko mums dar snausti :). O elektrą žemėje būtina pradėti gaminti Tik iš vandenilio, nes tai pigiausia mums ir SAUGIAUSIA ateities kartoms. Juolab elektra tai vienas iš būtiniausių "produktų" civilizacijos progresui...

Juokdariai, 2012-11-09 11:15

Koks jis išradėjas,tokių"išradimų"galima buvo prieš 10 metų internete rasti o su vandeniu ir degtine suvirinimo aparatus jau garažuose naudojo prieš20 metų. Žiūriu mūsų "mokslininkai"seniai pagamintus rusų priedėlius mašinoms naudoja tik savo vardu.Juokdariai jūs.Kaip skaidyti vandenėį į vandenilį ir deguonį,zekai virdami "čefyrą"dviem skutimo peiliukais žinojo nuo elektros atsiradimo laikų :))) O bet kas mokęsis fiziką tą žinojo prieš daug dešimtmečių.

Žemaitis, 2012-11-09 10:27

Pasaulyje yra daug išradimų ir gerų idėjų. Visi išradimai kurie bent kiek pradeda trukdyti naftos bizniui yra arba išperkami (nuperkami patentai) arba tiesiog trukdoma jų plėtojimui. Pilnas Youtube tų gerų išradimų ir idėjų. Kol nebūs energetinio perversmo tol niekas nesikeis. Kaip važinėjomės benzinu taip ir važinėsimės.... o gaila. Tokius projektus turėtu plėtoti "Idėjų slėnis" .. kur mokslininkai dirbtu alternatyvios energetikos kryptimi.

prapiesorius, 2012-11-09 06:29

Tokių kūrėjų bet kuriame autokoncerne šimtai, jei tik būtų galimybė ką nors sukurti ant eitų biznis ir sukurs ir baikite su tomis sąmokslo teorijomis. O jei Norvegija kuria vandenilio degalinių tinklą, todėl ir kuria, kad bapkių neturi kur dėti. Taip skatina savo vidaus ekonomiką. Islandai ir prieš krizę norėjo tai daryti.

Denis, 2012-11-09 03:11

Bliamba, tupas saitas - nukirpo nourodas. xakep(tashkas)ru//magazine/xa/123/112/1.asp waterfuelconverters(tashkas)com

Denis, 2012-11-09 03:08

Pamirso parasyt, kad Brauno dujoms gamint is vandens reikia daug maziau elektroenergijos, nej issiskyria sudeginant Brauno dujas - amzinas variklis isejtu, jeigu vient tik vandeniu maitinti varikli. Is kur 146% energijos ? ))) O is to kad vanduo skaldomas i vandenili ir deguoni labai mazos sroves elektra. BET tam tikros formos signalu - del rezonansinio effekto vandens molekules skyla be dideliu sunkumu. Ne labai prisimenu, bet rodos, kad naudojamas 60 Hz signalas, labai aukstos itampos, bet labai mazos sroves stiprumo. Galima naudot seno TV sklejstines generatoriu. Issamiau galima paskaityt rusiskai apie toki eksperimenta - bet tai aisku nerimta ))) Angliskai - ten yra ir kruva patentu

ex, 2012-11-09 00:16

Nu ko taip skubėti? Palaukti reikia, kol vanduo kainuos tirk, kiek dabar benzas. Benedaug trūksta:) Dabar dar biznio jokio... tai nėr ir ko tikėtis, kad kažką sudomins :) jaučiu nušaus jį. Naftos magnatai dar valdo pasaulio rinką. Tokie "išradimai" jau kokį 25 metus blokuojami sąmoningai. Alfredai pirk kalašnikovą, ar pasigamink CO lazerį saviginai ;). Aš už tave! sėkmės!

vgezys, 2012-11-08 13:43

As irgi turiu maza laboratorija , tik pas mane viskas atvirksciai - su elektros energija pasigaminu degtine...

Saulius, 2012-11-08 12:46

Kur čia straipsnio pradžia? Išvis, greit absoliutūs berašiai pradės skelbtis

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas