Visi komentarai
..., 2013-04-12 14:09

Labai teisinga kritika. Aišku, visi gali čia pasakyti, kad visokių yra ir t.t. Bet kalba eina apie procentinę dalį. Kas vyrauja toje šalyje. Lietuvoje vyrauja neišprusę tinginiai, kurie dedasi viską žiną. Taip, yra Lietuvoje ir nemažai protingų žmonių, tačiau dažnai jie lieka užguiti minios menko intelekto. Pats nuolatos bendrauju ir su šveicarais, ir su vokiečiais. Labai malonūs ir darbštūs žmonės.

Barbora, 2013-04-11 20:47

Nelaikyciau sio strapsnio kritikos izeidziancia, o nuomones is salies paklausyti yra labai sveika sakyciau. Zinoma yra visokiu zmoniu, taciau pati is sio žmogaus pastebejimu galiu pasimokyti...

vyga, 2013-04-11 20:38

Čiarlis protingas ir mandagus zmogus.O Šveicarijoje vokiška tvarka...tad nera ko lyginti.Lietuviai kuklesni,gal todel ir uždaresni,nes nera dar dėl ko pasitikėti lietuvos valdininkų vykdoma politika.Jie nepades,o paskutini kaili nulups nuo zmogaus.....Atlyginimai juokingi, ir žmogui nebera to gyvenimo džiaugsmo....Nieko,daugiau tokių žmonių kaip Čiarlis...

Zee, 2013-04-11 16:50

Sutinku su paskutiniais komentarais, saunuoliai, pagaliau atsirado protingu zmoniu, buvau pradejus nusivilti lietuviais. Gal straisnio autoriai galetu jam perduoti sia zinute: go home if you think this country it's so dreadful..

Milda, 2013-04-11 16:20

„Tai mano kraujyje. Mes negalime nebendrauti su žmonėmis, nepasisveikinti, vienas kitam neatidaryti durų. Nemandagumas mane tiesiog erzina“, – paaiškina Čarlis. Nu va, privaiuoja ir pasakoja visokias pagrąžintas istorijas. Jau kiek esu keliavus, uždaresnių žmonių už šveicarus nesu suitikusi. Jiem tik darbas ir namai, vakare išėjęs į miestą nieko nesutiksi.

Sveicare, 2013-04-11 16:10

Netiesa, kad lietuviai gerai dirba tik sau. Ir ko cia juo dziaugtis, ko jis cia atvaziavo, juk jo salis nuostabi, kai musu saly nera pasalpu lyginant su Sveicarija.Kam jis sako kad saldainiukai pasalpos? Gera sveicariska pensija- o gal per maza savo saly gyventi.

as, 2013-04-11 10:44

chi chi geras sveikinasi sitas sveicaras kur pastoviai Arkose sedi? nepamenu.... o zmogenas atvaziavo cia dziaugtis gyvenimu su lietuviskkomis rerazborcivoomis mergaitemis. Tai leidzia mmatyt nemaza sveicariiska penssija... bet laikui einant perejo i kkonsultantu ir gyvenimo mokytoju ranga.... matyt su tetomis jau nekas gaunas ;-)

Siauliete, 2013-04-10 18:32

Kiek daug tiesos Siame straipsnyje. Skaitau ir negaliu patiketi.

Saulius, 2013-04-10 08:34

Sutinku su daugeliu sio uzsieniecio issakytu kritisku pastebejimu lietuviams.I r nereikia piktintis ,kad zmogus parodo negeroves ,reikia jas taisyti ,keisti , ismokt gyvent kitaip ,nes antraip niekuomet neislipsime is to post sovietinio raugo.

Zee, 2013-04-10 02:20

Ir dar ponia Laima, pabandykite nuvaziuoti i kt sali tarkim Ruminija arGruzija ir pakritikuokite vietinius gyventojus, paziuresim kiek ilgai jus toj saly isbusite, o mes lietuviai tokius kritikus garbinam, nes jie atvaziavo is sveicarijos.... Na ir kas kad is sveicarijos? Pasielge labai amoraliai: atvaziavo patyrineti, pasidairyti kaip zmones vargsta, apdrabste purvais, papramogavo ir dar isgarsejo! Gaila, kad lietuviai prarado savigarba.

Zee, 2013-04-10 01:35

didesne gyvenimo pragyvenau kt salyse ne Lt ir teko bendrauti su daugelio saliu atstovais, tai ka sis sveicaras mini apie lietuviu savybes: darbstuma tik sau, uzdaruma ir t. t. Gryna netiesa, nes yra visokiu lietuviu ir visokiu kitatauciu, cia ne musu tautos nacionaliniai bruozai jokiu budu. Tiesos jis pasake apie biuriokratija ir valdzia.Niekas jo nepuola, tik labai liudna, kad lietuviai taip nusizemina ir priima kritika, kuri tikrai neteisinga. Ir kritika is ko? Kuo sis zmogus nusipelnes? nusibodo gyventi sveicarijoje atvaziavo pasiziureti kaip vargsai postkomunistines salies zmoneliai vargsta? Geriau uzsiimtu labdara. Tada galetume ji gerbti ir klausyti jo paistalu!

Laima, 2013-04-10 01:05

Labai teisingi šio šveicaro pastebėjimai. Ir štai iškart pastebima, jog pataikė kaip pirštu į akį, nes tūli lietuviai štai ir išlenda su savo vilko piktumo komentarais, - kažkas sako tiesą apie mus, ir negardžią, tai pulkim jį! mielieji, ne dantis iškart šiepkit, o imkit veidrodį ir žiūrėkit į save, lįskit į savo niūrų vidų ir tvarkykite jį, atidarykite langus į savo sielas, įleiskit šviežio gaivaus vėjo, KEISKITĖS!!!

Zee, 2013-04-09 21:26

Kas jis toks issakyti savo nuomone? Pensininkas is sveicarijos? Ko mes jo klausom ir spausdinam kazkokiu eiliniu uzsieniecio nuomone? Kas ten zino kokie zmones sveicarijos kaime? Tegul vaziuoja i pvz Somalio provincija ir paziuri kokios ten zmoniu vertybes. Didziuokimes, kad esam tikrai darbsti tauta ir maziau kreipkim demesio i pavieniu visiskai nereiksmingu zmoniu nuomones, kad ir is kokios turtingos ir fantastiskos salies jie bebutu....

To Ukas, 2013-04-09 18:31

Ar zinai, kad Anglijoj bazine pencija 338£ i men, ka tas pencininkas darytu jei nevaldiskas butas , uz kuri temoka kelis graselius i men, apmoketi savivaldybes pataravimai,otokiu pencininku diduma, nei gerai stovinciu...nepragyventu tie eiliniai, stai kas, zmogau

Pazere tiesos, 2013-04-09 18:26

Kaip 2x2!...nieko nenagrinesiu, dar uzsipuls alkanu , pavydziu vilku banda...Bet tiesa visa issakyta, saunuolis!

Ukas, 2013-04-09 12:30

Tegul zmogelis pabado ant "lietuviskos" pensijos tuos likusius metelius pagyventi,tegul jo giminaiciai pabando uz "lietuviska algele" padirbeti,tada jau bus galima rimciau padiskutuoti. Vistik dazniau tenka girdeti uzsienieciu atsiliepimus,kad butent lietuviai yra atviri zmones, bendraujantys, kas jau vakaruose tampa retenybe. Sutinku,tik del biurokratijos, valdininku.Ko noreti dar daug komunistu valdzioje.

》Klausimelis, 2013-04-09 12:19

Vakaruose nedarbas gerokai mazesnis negu LT. Is esmes nedarbas atsiranda, del neteisingo ar nemoksisko valstybes valdymo, kai nekuriamos salygos verslui, arba jos labai apsunkintos ivairiais mokesciais, biurokratija ir pan.

Klausimėlis, 2013-04-09 11:48

Ar tik ne iš vakarų tie "saldumynai" ir nedarbas atkeliavo???

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*