Visi komentarai
eimas, 2014-10-05 21:13

Gražu...tik va , per emocinių tekstų bangas ...taip ir patingėjote išrašyti visą šiuolaikinę literatūrą ,kurią aš pats galėčiau perskaityti ir įsisavinti ,įsisąmoninti taip ,kad susitikę dalintumėmės ir emocijomis , ir idėjomis , ir požiūriais . Ką jūs perskaitėte tokio ,ko aš nežinau !?

PIEMUO, 2014-10-05 18:19

DAR VIENAS ASILIUKAS PRAREGEJO.KVAILYS TERLECKAS VISA TAI SENAI MATE,BET GI JIS KVAILYS..

protas, 2014-10-02 15:02

yra protingi yra išmintingi ir yra gudrūs, tai 3 skirtingos proto rūšys, bet dar yra geri, kūribingi, gražūs, mylintys, kaži kas yra geriau būti gudriam ar geram? iIšgyvenančiam pasaulio būties stebūklą širdimi ir visa siela ar šalto proto įkaitui. Išmiuntingai viską stebinčiam pasiliekant kryžiaus cente taip sakant ar metantis į kažkatrą jos galą ( turto kaupimą, karą, manymą kad jis esąs pasaulio bamba ir pan) kol gauna antruoju per kaktą, taip sakant pamoką iš savo pasąmonės sargo, Visi šitie apsižodžiavimai, tik šunų lojimas, tik tuščių puodų skambėjimas

Andriui, 2014-10-02 01:59

Tiesos yra, bet joks normalus žmogus savoje šalyje vergu nenori būti! Todėl šiuo atveju kritika yra būtina. Jei pastebėjai, valdžia per tiek metų mums diegė, kad viskas susitvarkys savaime ir jiems dirbti nereikia, neužmiršo pripaistyti kaip monopolis prilygsta laisvajai rinkai, jog kiekvieno asmens darbo vaisiai atsiranda savaime be kitų individų pastangų. Išvada tokia, kad dėl šių „natūralių“ priežasčių mes visi turim skursti. Šias problemas galima išspresti, bet sunkiausiai pakeisti valdančiųjų mastymą. Kaip pastebėjai užsienyje jų piliečiai gyvena kitaip, nes kritiškas požiūris į valdžią paremtas veiksmu ir atoveiksmiu.

Andrius, 2014-10-02 00:55

beje mazas bet tikslus pastebejimas: dazniausiai varo ant lietuvos tie kurie isvis nera buve ar dirbe toliau negu Lietuvos Respublikos ribos :) galetu visus cia tokius verkslenancius isvezti padirbti toleliau ir garantuoju tokiu straipsniu lietuvos spaudoje pamazetu 80 proc. :)

Andrius, 2014-10-02 00:48

Tai, o taip visu issvajotame uzsienyje kur musu daznas tautietis dirba pacius juodziausius darbus po 12-14 valandu kur vos ne kiekvienas mano pazystamas isvykes numeta po 10-15 kg , gryzta kaip is vergijos su nugaros ar sanariu skausmais ir visu taip trokstamais PINIGAIS (kuriu didele dali skiria fizinei ir psichologinei sveikatai atstatyti), poto sveikatos sutrikimas primena ta uzsieni visa gyvenima tai toks variantas geriau?? na jeigu taip tai pirmyn! vaziuokit i uzsieni! Pamatysit uzsienio ir suprasit,kad ne taip ir blogai cia pas mus jeigu tik noro turi. :)

Andriukui, 2014-10-01 22:29

Teisingas mastymas! Vergaukime už 900lt, o susimokėkime už nuomą ir patarnavimus 1200lt. Dirbkime per du darbus, kad išgyventume. Konslageryje nors skyle su varvančiu stogu duoda. Tai va dirbkite, o po to kai neišgyvensite, papildykite savižudžių gretas. Tai siūlai vergauti?

Andrius, 2014-10-01 18:50

Maldeikiene pamirsot paminet dar viena savo ir kitu daugumos lietuviu kurie nieko nedaro savybe: viskas gyvenime turi but padeta ant lekstutes ir nuolatinis verkslenimas,kad ta lekstute tuscia, nes nieko nedarau o tik sedziu ir verkiu?? Norint kazka gauti reikia kazka duoti :)

skrebutis, 2014-09-30 18:27

RETAS SEIMŪNAS AR "VERSLININKAS" ANGLŲ GERAI NEMOKA.... ar kas nors mato kad valstybė žlunga Kaune ar Vilniuje - NE. DIDMIESČIUOSE VISKAS TVARKOJE. GALIMA ŽIŪRĖT PRO ROŽINIUS AKINIUS KIEK NORI - VALSTYBĖ ŽLUNGA IŠ PAKRAŠČIO IR JUDA LINK CENTRO. NUVAŽIUOKIT Į BET KURĮ KAIMĄ - TUŠTI NAMAI TUŠČIOS GATVĖS PER VIENĄ KAIMĄ ĖJAU NET ŠUNYS NELOJA ŠUNŲ NĖRA. ĖJAU ASFALTUOTA GATVE IR PAGALVOJAU KAD RUSKIAI NUMETĖ NEUTRONINĘ BOMBĄ - KAS GYVA ŽUVO LIKO TIK PASTATAI. TAI KAD NE LIETUVA APTURĖJO 20 METELIŲ LIETUVIŠKOS BIUROKRATIJOS. NORIT POKYČIŲ LIETUVOJ - TEGUL VALDŽIA PRADEDA LAIKYTIS ĮSTATYMŲ O VALSTYBĖS TARNAUTOJAS TURI TURĖTI ŠVARIĄ PRAEITĮ. BIUROKRATŲ AMŽIŲ TRUMPINTI IKI 50 METŲ O Į SEIMĄ GALĖTŲ ŽMONĖS KANDIDATUOTI TIK VIENĄ KARTĄ - KORUPCIJOS SUMAŽĖTŲ TIKRAI NES KYŠIUS MOKĖTI BŪTŲ SUDĖTINGA IR NEAPSIMOKĖTŲ NES POLITIKAS "VAIRUOS" VALSTYBĘ TIK 4 METUS IR VERSLININKAS VOS ATSIIMS KYŠIAMS SUMOKĖTUS PINIGUS. DAR DIDESNĖ PROBLEMA YRA DEMOGRAFIJA MES MIRŠTAM DAŽNIAU NEI GIMDOM VAIKUS O DRAUDIMAS PARDUOTI KANDONUS PROBLEMOS NEIŠSPRĘS....... MŪSŲ VALDŽIA GESINA GAISRUS TUOS KURIE DABAR DEGA O APIE ATEITĮ PLANUOTI JIE NESUGEBA KUR GALI RYTOJ KILTI GAISRAS JIE NEMASTO... LIGOS P.R.E.V.E.N.C.I.J.A. YRA PIGIAU NEI JOS GYDYMAS. BET KOKS TEN JAU SKIRTUMAS KARAS LAUKIA SU RUSKIAIS O LIETUVA IR VISA LIKUS RYTŲ EUROPA BUS SMĖLIO DĖŽĖ AMERIKONAMS IŠBANDYTI SAVO IR RUSKIŲ NAUJAUSIUS ŽAISLIUKUS - ATNAUJINTĄ BRANDUOLINĮ ARSENALĄ IR VISĄ LIKUSĮ Š. AR KAS PASTEBĖJO KAD PO KIEKVIENŲ AMERIKONŲ PRATYBŲ KAREIVIAI LIEKA VALSTYBĖSE KURIOSE BUVO RENGIAMOS PRATYBOS TADA VĖL VYKSTA "PRATYBOS" IR ATSIUNČIAMA DAR DAUGIAU KAREIVIŲ - ANT ŠACHMATŲ LENTOS DABAR YRA DĖLIOJAMOS FIGŪRĖLĖS. KADA ATEIS LAIKAS AMERIKIEČIAI JAU SUGALVOS PRETEKSTĄ DĖL KO KARIAUTI. SIRIJOJ JIE DABAR VAIKOSI ISIS TERORISTUS (BUVO ALQAEDA BET PAVADINIMĄ PAKEITĖ NES ARABIŠKAME ŽARGONE ALQAEDA REIŠKIA TUALETAS TIKRIAUSIAI JAU NIEKAM NEKILS KLAUSIMAS KOKIA KILMĖ TOS ALQAEDOS - TIKRAI NE ARABIŠKA) TERORISTUS KURIUOS JIE PATYS IR APGINKLAVO IR FINANSAVO. O PLANAS LIKO TAS PAT KAIP IR PRIEŠ TRIS METUS NUIMTI ALL ASADĄ. PERNAI RUSKIAI ĮSIKIŠO ŠIEMET MANU KARAS SU SIRIJA GARANTUOTAS. TAIP KAD GALIMA BUS ATSILOŠTI FOTELYFE IR STEBĖTI KAIP VISAS PASAULIS EINA VELNIOP.

Panašiai,bet..., 2014-09-29 17:07

Reikia prisiminti, kad masių turtas buvo nusavintas laisvosios rinkos „hienų“, todėl neverta kaltinti proletariato nustumto nuo turto ir jo valdymo. Jei turtas nusavintas ir ne masių, tada jis siauros grupelės rankose. Jei turtą valdo siaura grupelė, tai ji perka politikus su melo mašina. Jei politikai palaiko verslą, o verslas politikus tai klanas. Jei įsitvirtina klanas jis savo išlaikymui reikalauja vis didesnių išlaidų, nes pradeda formuoti tautos „elitą“. Norint išlaikyti „eLITĄ“ reikia pasiimti pinigų, o pinigus galima gauti tik nuo turto ir jo valdymo nustumto proletaro. Elitas lobsta, o liaudžiai atlyginimų nereikia. Elitas bijo, kad gali atsirasti išsilavinusio proletariato, todėl pabrangins mokslą, taigi liks paklusnus proletaras. Galiausiai lieka dirbtinai formuojami trys visuomenės sluoksniai, kuo džiaugiasi mūsų aukščiausi vadovai, negana to, jie patvirtina, jog nekels atlyginimo, nes elitas liks nepatenkintas vienodom algom su varguoliais. Proletaras negalėdamas gauti pigaus mokslo ir patenkinamo atlyginimo privalo žemai nusilenkti, be menkiausio priekaišto išlaikyti „Tautos Elitą“. Ar tai neprimena rytų diktatūros? Štai čia elito banditizmas ir jo užkurtoji „natūralioji atranka“ po truputi baigiasi. Nuvarytas varguolis, neturėdamas ko prarasti, natūraliai renkasi tuos, kurie daugiausiai pažada. Geriausiai pažada priešingos stovyklos „eLITAS“, kuris surenka nusivylusio proletaro balsus. Šis „eLITAS“ kaip ir visi kiti parazituojantys dariniai skuba prisiplėšti. Taigi dar labiau nuskurdinama paprasta liaudis. eLITAS1 ir eLITAS2 marginalizuojami, sujungiami. Taigi, jei nebelieka skirtumo tarp klano1 ir klano2, belieka eiti tik pirmyn. Autoriaus pašaipi pastabėlė dėl AK-47 yra taikli, kulkos išties kainuoja per brangiai, yra ir pigesnių priemonių, juk esam pigaus proletaro šalis, atlyginimo daug nereikalaus, užteks ir kirvuko. Po šios liberastų užkurtos laisvos rinkos natūraliosios atrankos liks didžiulės vienasluoksnės visuomenės modelis su menkais nukrypimais. Šiuo atveju, nebebus skirtumo tarp proletarų ir kitų visuomeninių grupių, nes mokslas bus laisvai prieinamas ir niekam paklusti nebereiks. Žinoma reikia iki to laiko ne išsivaikščioti ir atstatyti tvarką savo rankomis. Vis dažniau girdim pasiūlymus prisivežti darbo jėgos ir sugriauti Lietuvos suvereną. Tokiu būdu stengiamasi visomis išgalėmis išlaikyti eLITĄ - Lietuvių Tautos naikintojus. Taigi tokia mano nuomonė dabartinėje situacijoje.

Torr, 2014-09-29 15:57

Arvydas - sutinku, laikas pradeti patiems kazka keisti, visas straipsin vel kazkoks verkslenimas ... Verkime su tais kas verkia ... Nusisypsokite, ir pirmyn! Lietuvele yra grazi , ir tai kas mus supa, priklauso tik nuo musu nusiteikimo !

Giedre, 2014-09-29 15:34

Šita valstybė užsidarys? Kam tada vergausim? :D O gal Putinui atiduos?

Arvydas, 2014-09-29 14:54

Jeigu tik nustotu visi verkti, kaip blogai, ir pradetu daryti kazka teigiamo, matytume progresa. Verkia Maldeikiene, kaip blogai, siuloma iseitis - emigruokit nafik is cia. Sitas straipsnis pasiekia nauja lygi - verkiama, kad lietuviai verkia, kad kiti lietuviai verkia, kad niekas nieko nedaro. Tai gal reiktu pradeti zmones nuteigti pozityviau? Ar toliau bus taikomas vienintelis ziniasklaidai zinomas budas priversti zmones jaustis geriau - parodyti, jog buna dar blogiau? "Dziaukites, rytoj bus dar blogiau". Nera viskas taip blogai. Studijuoju uzsienyje, su nusiteikimu grizti i Lietuva ir stengtis del jos. Pazistu ne viena ir ne desimt tokiu paciu lietuviu studentu, kurie studijuoja uzsienyje vardan Lietuvos. Tai gal nustokit zmones demotyvuoti ir stengtis isspirti is Lietuvos, padarykit verciau kazka teigiamo. Nepatinka, kad universitete nera knygu? Nupirk, padarysi kazka doro ir padesi ateities studentams, vietoj tikejimosi, jog "kazkas kazka padarys". Tikrai nenubiednesi. Kai zmones prades stengtis del bendros geroves ir nustos verkti, kaip viskas blogai, tada Lietuva ir nusvis naujom spalvom. Pradekim nuo saves. (Atsiprasau uz rasyma be lietuvisku raidziu)

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas