Visi komentarai
vt, 2012-03-27 15:20

po hektara zemes visiems pasalpiniams ir tegul parodo ka uzaugins per metus?

Aiste, 2012-03-25 14:16

Keistas poziuris. Siaip, gana dznai buna, kad turejes geras pajamas zmogus, sugebejes isigyti net prabangiu dalyku, lieka be darbo arba jo pajamos zenkliai sumazeja. Jis gal visa likusi gyvenima nesios tuos pvz."kailinius" ir vazines tuo BMW. Ar tai priezastis nepadeti? Zinoma, yra piktnaudziaujanciu zmoniu, bet ju visada buvo ir bus. Bet yra ir kita puse: nemaza dalis zmoniu, kuriems tos paramos labai reiketu, jos niekada nesikreips. Versis per galva, kad ismaitinti vaikus, bet nesikreips... Nors pagalba labai praverstu...

ekspermentatoriai hrenovi, 2012-03-21 20:00

panaikinkit pasalpas ir paziurekit ar augs nusikalstamumas

vytas, 2012-03-20 19:35

Kalbant apie buvusį straipsnį, kuriame garbaus amžiaus pakruojietė, jaunystę praleidusi tremtyje, vienam Lietuvos laikraščiui praėjusią savaitę išrėžė savo tiesą –esą už dyką dalijamos pašalpos tik skatina tinginystę. Pats buvęs straipsnis ir jo pavadinimas buvo tendencingas, nes bandė pateisinti dabartinių valdančiųjų žingsnius griauti socialinę valstybės politiką, mažinančią ir naikinančią skurdą visuomenėje. Straipsnis kiršino visuomenes grupes- tremtiniai prieš skurdesnius Lietuvos piliečius. Juk NIEKO POZITYVAUS pastaraisiais metais nebuvo valdančiųjų padaryta, kad žmonės kurtų darbo vietas, verslo aplinka buvo TIK žlugdoma. Tad dabar piliečių gaunamos pašalpos ženkliai prisideda prie smulkaus verslo išlikimo Lietuvoje ir ypač jos provincijoje.

smegenu plovimas ir demag, 2012-03-20 13:30

kai klastojami visi ekonominiai rodikliai, tai ir ekonomika" kyla" popieriuje,taciau visa ta kilima parodo,kad soc remtinu skaicius auga geometrine progreesija ir jokie llri su vainiene to negali paneigti,nes ta pati llri remia visokie milijardieriariai ir monopolijos ,kurios ir kraunasi kisenes kitu saskaita.ka galima pasakyti,kad praejusiais metais verslas gavo virs 8 mlrd lt pelno,kas iseitu,kad kiekvienas dirbantis jiems uzdirbo apie10 000 lt pelno i metus,taciau net min algos pakelti 100 lt i men arba 1200 lt i metus lesu neatsirado?

TK, 2012-03-20 12:58

koks skurdus kaltinimas paramos išsiilgusiai prabangai.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*