Visi komentarai
Vaclovas, 2012-12-01 20:32

Tai jau tikrai,tiek pagiru (galai niekaip nesueina, nes pradeta ne nuo to g........)

to skrebutis, 2012-10-02 14:53

Tu bent 10 klasiu baigei? Rasai kaip atsilikelis - vien klaidos.. Labai naivus ir patys svaiciojimai apie ekonomika..

ofu, 2012-09-20 21:46

"..Lietuvoje namų ūkių įsiskolinimo lygmuo lyginant su pajamomis yra 46 proc., Švedijoje šis rodiklis sudaro apie 170 proc. Taigi lietuviai turi dar daug erdvės skolintis.." ..vos neapsimyžau iš juoko....

skrebutis, 2012-09-20 19:26

Š ten išgelbėjo kubilius pažiūrėkit kokio dydžio sodros skylė BŪTINA MAŽINITI PENCIJAS nes dirbantieji nesumoka tiek mokesčių kiek valdžia perskirsto pencininkam valstybės skola jau 50 LILIJARDŲ O BUVO TAI TRISDEŠIMT MILIJARDŲ prieš krizę. Visa ta rašleva kad lietuvos ekonomika stipri lygi š nes KĄ KUBILIUS PADARĖ TAI APRIBOJO IŠLAIDAVIMĄ IR BENT PAMĖGINO SUBALANSUOT BIUDŽETĄ. Amerika tuoj žlugs dėl valstybės skolos kuri siekia jau 16 trilijonų ne milijonų ne milijardų BET TRILIJONŲ!! Pasiguglinkit USA DOLAR COLAPSE pilna prirašyta kas skaityt tingi gali youtube pažiūrėt. LIETUVA ATRODOM GERAI DĖL TO KAD GYVENAM PAGAL PAJAMAS VISKAS tiksliau ką realiai uždirbam. Valdžia PRIVALO subalanuot biudžetą ir jis pravalo būt pliuse nes bus kaip zimbabvėj jei nebus stabdomas pinigų švaistymas lietuva bankrutuos kaip graikija TAŠKAS.

prof to AS, 2012-09-20 18:12

Kas del Kubiliaus, tai jis padare tikrai gera darba gelbedamas sali nuo zymiais didesniu isiiskolinimu. Jei nori ka nors kaltint del blogos valdzios, tai reiktu paziureti i pries tai buvusia Kirkilo valdzia, kai pries pat krize buvo svaistomi pinigai socialiniu ismoku didinimui. Kas del atlyginimu, manau visi zmones pastebi kainu augima ir atlyginimu stovejima vietoje. Taciau suprask, kad atlyginimo minimuma, negali pakelti nuo 800 iki kokiu 1200 ar 1500 per metus, nes nemazai smulkaus ir vidutinio verslo neistvertu ne metu. Isivaizduoka, turi kavine, kurioje dviem zmonem moki po minimuma, ir staiga tau reikia moketi dvigubai didesni atlyginima, taciau i tavo kavine neateina tiek zmoniu, ir neisleidzia atitinkamai daugiau pinigu po minimumo padidinimo kad padarytum reikiama apyvarta. Daug zmoniu turi ivairiu finansiniu isipareigojimu, todel jie savo padidejusi atlyginima pades i banka arba mokes is jo paskola ir t.t. Todel tau lieka uzdaryti kavine arba didinti kainas maisto dvigubai, taciau niekas jo nepirks, nes namie kainuo pasidaryt pigiau, todel vistiek turesi uzdaryt kavine.

AS, 2012-09-20 17:22

Kazin per kuria vieta stipri lietuva yra? visi dziaugiasi bvp auga ekonomika auga, o vieno esminio fakto niekas nepastebi, tai, kad atlyginimai praktiskai neauga, tai koks skirtumas zmogui ar ta ekonomika auga ar neauga jei namu ukiu padetis salyje negereja? tas visas augimas ir yra darbo uzmokescio saskaita, ko pasekoje musu prekes uzsieni tampa konkurencingesnes, o idijotu valdzia to paprasciausiai nesupranta, kad musu darbdaviams yra palikta perdaug vietos..tas liberalumas jau vemti vercia..kubilius giriasi kaip isgelbejo saly nuo krizes, o zurnalisto paklaustas kieno kaina tai padare, kad zmones jaunimas bega is salies, jis atsake nu ir kas..pamastykit..

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*