Visi komentarai
skrebutis, 2013-05-05 20:10

Jo nori parduoti už POPIERINIUS PINIGUS. Ar žinot kas daros VISO PASAULIO CENTRINIAI BANKAI SPAUSDINA PINIGUS INFLECIJA YRA NULIS PALYGINUS KAS DAROS VYKSTA DEVALVACIJA. Pasiimkit šimtinę pasiimkit markerį ir pripieškit dar vieną nulį ir dar vieną ir dar vieną. JOKIŲ ŽEMĖS PARDAVIMŲ BŪT NEGALI PAMIRŠKIT NET ŠITĄ MINTĮ. AUKSAS, SIDABRAS, DIRBAMA ŽEMĖ MIŠKAS YRA TURTAS POPIERINIAI PINIGAI YRA TUALETINIS POPIERIUS. ATSIBUSKIT. Tuoj pamatysit kad nei aukso nei sidabro nebegalėsit nusipirkti UŽ JOKIĄ POPIERIAUS KAINĄ. Guglinkit starving milijonare in ZIMBABVE, ir gerai pagalvokit kuo skiriasi euras doleris ar litas nuo zimbabvės dolerio,- nulių skaičiumi??. Afrikietis atvažiavęs Lietuvon gali nupirkti visą dirbamą žemę su viena POPIERINE KUPIŪRA SU DVYLIKA NULIŲ.

ddt, 2013-05-05 13:25

kam nuo to šilta ar šalta? na nedirbs žemės. Badausite? jei jau taip ašarą spaudžia kas dėl žemės, tai lai susiperka - gan pigi yra šiuo metu

ghm, 2013-05-05 13:01

idomu.. kada zeme bus brangesne.. kai ismoku vidurkis bus pasiektas, ar kai bus nepasiektas.. ir ar nores kas nors iz uzsienio dirbti Lt zeme, kol tas vidurkis nepasiektas, nors ir zeme pigi?

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*