Visi komentarai
Pragmatikas, 2012-11-09 09:55

Ekonominis šešėlis - tai normalus reiškinys. Šešėlio dydis tai objektyvus valstybinio valdymo įvertinimas. Jei valstybės valdymas neefektyvus ir išlaidus, tai šešėlis natūraliai auga. Kovoti su šešėliu kvaila ir tiesiogine ir perkeltina prasme...

Juozas, 2012-09-13 22:01

Tai tik LLRI "šešėlio" sprendimo būdą mato ne kovoje su kontrabandą teisinėmis priemonėmis, o mokesčių mažinime. Bet toks vaikiškas naivumas (o iš tiesų - apsimetinėjimas, kad nežino), jog sumažinus kainą bet kokiams iš išvardintų produktų, proporcingai sumažės ir kontrabandinių prekių kainą ir visuomet perkančiajam labiau apsimokės pirkti nelegaliai įvežtą prekę. Čia gi esminė kontrabandos sėkmės formulė - pigiau nei rinkoje.

gedas, 2012-09-13 12:32

Mes dejuojem kad blogai gyvenam, bet nesuvokiam kad mes patys tą gyvenimą Lietuvoje gadiname su kontrobandą, šešėlinę ekonomiką. Ne Kubilius kaltas, ne seimas kaltas, o mes patys esam kalti. Bet daugeliui per mynkštos galvos tai suprasti. Bet manau tie tuščiagalviai gerdami antifrizą, rūkydami sumaltas nunešiotas kojines išnyks ir atsiras protaujančių sąžiningų žmonių. Kuriems nereikės rūpintis autromobilių remontų nes nenaudos kontrobandinio kuro, kuriose supyltas visas šlamštas-nuo aliejaus iki alyvos.

joko, 2012-09-13 11:50

šiesielis labai giarai o valstibie tai rekitas kuris reik abgaudiniet

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*