Visi komentarai
Robertas, 2013-05-08 14:37

Nebekeista> Šia (sekimo, šnipinėjimo) prasme, Lietuva niekuo neišsiskiria, kaip tik atsilieka ir niekad nespėja su naujomis technologijomis. Tam tikras duomenų kaupimas apie žmonių mintis, emocijas, nuotaikas yra visiškai normalus dalykas kiekvienoje valstybėje. Svarbu, kad tie duomenys būtu tikrai naudojami pagal paskirtį, o ne "kompromatui" rinkti kaip Vilius minėjo.

Vilius, 2013-05-07 15:37

Orvelas rašė apie Lietuvą... "Valdančiųjų" baimės kyla iš savų kalčių suvokimo (visi mes puikiai žinom, ką darom), todėl visuotinis sekimas yra prevencinė priemonė praeities ir ateities kalčių slėpimui. Renkamas kompromatas galimiems nusižengimų bei nusikaltimų išviešintojams.

Nebekeista, 2013-05-07 09:12

JEI KUR NORS GALIMA LABIAU PAŽEMINTI AR PANIEKINTI ŽMOGŲ AR APRIBOTI JO TEISES,TAI LIETUVA,KAIP TAISYKLĖ VISADA PIRMA.GAILA KAD MŪSŲ KGB LIEKANOS NEIŠKRAUSTYTOS IR TOLIAU ŽALOJA TAUTĄ,O NEPRIKLAUSOMYBĖ LIKO,MANAU TIK SENAS PRISIMINIMAS.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas