Visi komentarai
Tomas, 2013-03-30 10:26

Aga, alga mokejo, moteros nuo algos mokejo mokescius, bet va ne sirigistravo PVM - nuskriaude valstybe, tai ka dabar verslininka i kaliuze, moterys be darbo, atsistos i birza ir jims dotacijas is valstybes, ot naudos tai bus!!!

to tomas, 2012-06-28 10:01

sėkmės su tokiu požiūriu, tik nepamiršk, kad mokesčiai ne šiaip sau mokami, o tam kad tavo vaikai galėtų eiti į mokykla ar darželį, kad galėtum naudotis keliais, kad lempos mieste degtų ir išvis, kad valstybėj o ne miškuose gyventumėm. Kažkodėl daugeliui tautiečių atrodo, kad mokesčiai skirti tik godiems valdininkams šerti, bet kai pažiūri kokią mažą dalį tesudaro valdininų atlyginimai bendrame biužeto išlaidų kontekste tai verkt noris kai visokios žiniasklaidos priemonės ieškodamos pigių skandalų visas jėgas sutelkia vien tik valdininkų kišenių tikrinimui ir užmiršta svarbesnes temas. Ir išvis be valdininkų pirštą čiulptum atsisėdęs, nes valdžia yra būtina civilizuoto gyvenimo dalis. Aišku skiriasi valdžios kokybė, ją visada galima ir reikia gerint, bet nereikia dejuoti, kad pas mus blogiau jau būt nebegali, pagyvenk metus kokioj trečiojo pasaulio valstybėj ir praeis noras skųstis. Sugalvojo mat dusina paprasta verslininkelį, man tas verslininkėlis tėra eilinis vagis nemokantis mokesčių.

tomas, 2012-06-26 12:42

neturi prie ko kabinetis tai prie kiausiniu pardaveju. Tegul pasiziuri i viesuosius pirkimus kur ten litukai vejais laksto o ne paprasta verslininkeli dusina

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*