Visi komentarai
žiūrim ką turim, 2013-11-26 10:05

Sovietinių kadrų problema yra tame, kad jie šiuolaikinėje rinkos ekonomikoje – visada ne kontekste. Elementari priežasčių ir pasekmių logika jiems sunkiai suvokiama, nes dėl riboto pažinimo ir labai geros nuomonės apie save, jie veiksmą visada priešpastato rezultatyvumui. Yra nerašyta taisyklė: jei nesupranti mechanizmo veikimo principo, neapsimesk geru mechaniku ir nepulk jo „tobulinti“. Tai būtent tas atvejis, kai gerai dirbančių agentūrų kompetencija tampa alergiją keliančiu dirgikliu komandinės ekonomikos gerbėjams. Tai jų orumo įžeidimas....O už tokius dalykus - baudžiama. Nors aš daug kur nepritariu konservatoriams, bet Bradausko pavyzdys puikiai atkleidžia sovietinės nomenklatūros kompetencijos absurdiškumą.

Liudas, 2013-11-26 09:31

Eksportą dalinai galime traktuoti kaip investicijas į užsienio rinkas. Tai taip išeina, kad eksportas ir importas vienas ir tas pats? Haha, gal pamirškime, kad ponas pirmininkas metė ekonomikos studijas, gal pradėkim nuo to, kad jam reiktų bent vidurinio išsilavinimo.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas