Visi komentarai
see, 2011-12-05 10:39

pasijuokimas ten, o ne renginys. padainavo mergaites 5 daineles. vaikams, tikiu, patikpo. Bet žinant kiek susirinko žmonių, labai kukli šventė.

dainius, 2011-12-04 12:52

pilnai pritariu grazuolei. pirmas dalykas tie fejerverkai nekainavo milijonu, renginys tikrai buvo kuklus. miestui butinai reikia tokiu renginiu, tai pritraukia zmones is visos lietuvos pasigrozeti sostine, buvo ir uzsienieciu, kurie isleido daugiau pinigu vakar nei kainavo tie saliutai..

Anonimas, 2011-12-04 12:35

Kad ten nieko ypatingo visiškai nebuvo ;DD Tiesiog mažas renginukas mažiems vaikams. Prajuokino tiesiog su savo taip vadinamu "ižiebimu" ...

Grazuolė, 2011-12-04 11:35

Mantai, nebūk toks kategoriškas, žmonėms irgi reikia atsipalaiduoti ir pasidžiaugti, o kada dar tai galima padaryti, jei ne artėjant kalėdoms? Taip, fejeverkai pirkti iš mūsų kišenės, ką jau bepadarysi, bet argi ne todėl visi ir turi teisę jais grožėtis? Aišku, būtų galima maitinti benamius ar organizuoti kalėdines labdaras, aš manau Lietuvoje gana daug savanorių organizacijų, kurios užsiima šia veikla, pasiieškok internete informacijos ir pats stok į savanorių gretas neburbėjęs. Lietuvoje dauguma žmonių tokie kaip tu - valdžia niekuo nesirūpina, pinigai švaistomi... O tu imk ir daryk kažką, eik į talkas ar pats palik drabužių bažnyčiose (Vilniuje tai tikrai galima padaryti Matulaičio bažnyčioje). Kaip jau visi supratome, valdžia yra tokia kokia yra, o pasaulį geresnį galim padaryti kiekvienas iš mūsų.

Mantas, 2011-12-04 11:05

Hm, kazi kiek milijonu dabar valdžia prasuko ir išleido ant šito renginio? Vargšus pamaitintu per kalėdas, ne blem kaip maži vaikai taško litus ant fejerverku, lyg tas eglutės įžiebimas būtų labai svarbus, gaėjo uždegt lemputes ir viskas. Kvailių armija mūsų valdžia, jie gyvuoja ir gyvuos kaip oligarchai Lietuvoje, kol joje bus tokių naivuoliu kaip jūs ir tokiu mažų vaikų, žiūrinciu i fejerverkus kurie yra nupirkti iš jo kišenės dar galu gale galejo rengini mokama padaryt, tada už tuos pinigus Vilniaus miesto meras po kalėdu būtų i karibus išskridęs porai savaičiu paatostogaut. Kol žmones apsimes esantys kvaili, tol pasaulyje ir svarbiausia Lietuvoje, nebus teisybės ir nebus laimingu žmonių, bus pilnos gatvės bedarbiu ir pilni seimo rūmai storu oligarchu kemšančiu ir vagiančiu iš mūsų kišenės. P.s Studentai geriau valdytų lietuva, negu dabar esantys valdininkai :)

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*