Visi komentarai
Anonimas, 2013-01-03 10:41

Studente, pirma sakai, kad jie ir taip pilni, o tada dar siūlai juos padaryti nemokamus - vadinasi taps išvis perpildyti, ir dar be pajamų šaltinio. Bent kiek logikos matai savo pasisakyme? O kad optimizuoti išlaidas būtina (tiek administracines - nedubliuojant funkcijų, tiek sąnaudas - nevažinėjant tuščiai) - nėra abejonės. Dabar įvedus elektroninius bilietus labai aiškiai matosi keleivių kiekiai ir srautai - tai vertinga informacija, pagal tai ir reikia optimizuoti! gal kai kuriuos maršrutus netgi padidinti jei važiuoja užpildyti ir dar už tai moka.

pacanas, 2013-01-02 21:16

Siaip idomu butu pamatyti issamia isklotine pagal islaidas metams: algos vairuotojams, administracijai, kontrolieriams, kuras/elektra, autobusu/troleibusu pirkimas, remontas ir t.t. Tada butu aiskiau, ar nuo teisingo galo savivaldybe pradeda taupyti. O dabar tik migla.

studentas, 2013-01-02 18:31

cirkas. ir taip jie pilni buna, nei ziema nei vasara neimanoma vaziuoti, karsta, dusna, visi pykti. situacija tik bloges ir dar labiau visi ses i nuosavas masinas. geriau ne cirka darykit , o imkit pavyzdi is estu jei norint kastus mazint, bet kamscius gatvese. padarykit nemokama auto, tada visi vaziuos

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*