Visi komentarai
Rimantė, 2014-07-03 13:31

Rimantė 2014-07-03 13:28:09 Niekada nepasitikėkite Ober-Haus Panevėžio skyriaus biuro vadovu Romualdu Paulausku ir jo sūnumi Dominyku Paulausku. Jie visiškai nėra suinteresuoti parduoti butų. Jums patiems reikės visus dokumentus tvarkytis, visur lakstyti, o jie nepajudins nei piršto. Teko susidurti su jais tai niekam nerekomenduočiau, nes netik, kad nepadėjo įsigyti būsto, bet dar kaip sakant kaišiojo pagalius į ratus. Labai nekompetetingi darbuotojai.

Vytautas, 2012-06-15 15:00

Aš juk nesakau ,kad už visus sandorius gaunu 0,5 proc.,o noriu pasakyti ,kad šiuo metu tai nėra jau toks pelningas verslas ,kaip įsivaizduoja valdžia ir kai kurie žmonės.Visiems kažkodėl įdomu skaičiuoti kitų pinigus,nežiūrint kiek pastangų kainuoja juos uždirbti.O ypač dabar puls visos institucijos ir tikrins bet ką ir bet kaip,kad tik daugiau nubausti ir rasti pateisinimą nesąminingiems naujiems įstatymams

E., 2012-06-15 11:49

Toks įstatymas koks yra dabar, niekada neturėtų būti priimtas, per daug "skylių" ir neapibrėžtumų ten.

to Vytautas,, 2012-06-15 11:01

Tai jei gaunate tik 0, 5 proc. už tarpininkavimą, ko gero, ir patys ne visus mokesčius sumokat. Kaip gali bendrovė imti vos 0,5 proc. už sandorį ir sugebėti viską sumokėti valstybei ir sutvarkyti popierius ir dar uždirbti?

Vytautas, 2012-06-14 13:51

Šitai poniai pasakyčiau taip,kad ji matė kai fotografavo.Tai tada nekilo minčių,kodėl fotografuoja.Pats esu nek. turto brokeris ir turiu savo firmą Panevėžyje.Galiu pasakyti tik tiek ,kad norinčių pasikonsultuoti labai daug,nes žmonės nesusigaudo ką ir už kiek parduoti.Pabando patys,o kai nieko nesigauna ,tada ateina į firmą.Čia ir yra didžiausia jų klaida,kad iš karto nesikreipė į firmą. Taip,yra nesąžiningai dirbančių firmų ir nelegalių brokerių,todėl ir pasitikėjimas brokeriais , bent jau Panevėžyje nekoks Kitas dalykas nereikia lyginti nek.firmos Vilniuje ir Panevėžyje.Panevėžyje padėtis tragiška ir paimti už sandorį iš pardavėjo 3 proc. net nėra šansų.Aplamai čia nieko negalima prognozuoti ir kartais gauname tik 0,5 proc. Pinigų Panevėžyje visai nebėra,o uždarbiai maži,todėl galimybė pirkti būstą vis mažėja.Pirkti gali tik biudžetininkai arba verslininkai,o vidutinio sluoksnio kaip ir nėra.Miestas miršta ir investuoti į Panevėžį niekas nenori

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*


Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas