Visi komentarai
Paulius, 2011-10-14 09:25

Šnekoriai Jūs.O kuo Lietuva nuo Graikijos skiriasi.Gal pas mus racionaliau paskirstomos europinės arba biudžeto lėšos.Dar meteliai ir LR bus eilėje prie kapo duobės.

rr, 2011-10-05 21:36

Tuos pačius milijardus, kurie skiriami graikų vyriausybės išlaidoms ir mokamoms palūkanoms bankams, Vokietija galėtų skirti savo bankams paremti Graikijos bankroto atveju. Taip būtų ne tik graikai pamokyti ir priversti gyventi pagal išlaidas, bet pamokyti ir investuotojai, neatsakingai skolinantys graikams ir uždirbdami iš didelių jų obligacijų palūkanų.

to Mantas, 2011-10-01 22:57

Taip Vokietija patirtu nuostolius graikams bankrutavus,bet dabartinis pinigu kisimas Graikijai neissprendzia problemos.Graikija jau yra bankrutavusi,ji niekada negrazins skolu,tai kam gerus pinigus det prie blogu?

Mantas, 2011-09-29 15:07

Straipsnyje neminimas vienas dalykas. Kodel Vokietija remia graikus? Jie tai daro ne kazkokio kaltes jausmo vedini. Bankrutavus Graikijai, Vokietija patirtu kur kas didesniu nuostoliu nei siuo metu jai tenka moketi remiant graikus . Visu pirma vokieciu bankams, europos sajungos valiutai ateitu labai labai sunkus laikai, pasekmes butu kur kas didesnes nei dabar mokami milijardai. Viskas taip glaudziai susije, kad is keliu blogybiu tenka rinktis viena, o pasirinkus viena reikia eiti iki galo. Visas sis Vokietijos murmejimas tik paskatinimas rimciau i problema ziureti kitus.

Darius, 2011-09-29 14:51

Senai tuos graikus reikejo mest per borta, ir parodyt kad ES parazitai nereikalingi.... turejo progas imtis veiksmu, o jie su savais protestantais nesusitvarko....

barbora, 2011-09-29 13:16

Visiškai suprantu vokiečius! Jie aria darbe parom, o Graikai neišeina iš pajūrio... Kur teisybė?? tikiuosi jie bankrutuos...

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*