Visi komentarai
Pilietis, 2014-05-14 21:44

Teisingas straipsnis ir teisingi požiūris į ūkininkavimą tik kvailas straipsnio pavadinimas.Nesuprantu nuomonių, kurios nori sunaikinti bendroves. Jos visada buvo yra ir bus, o jei jų neliks tapsime tada šakės, produktus pirksime iš Europos. Juk bendrovės yra pažangiausi ūkiai Lietuvoje, kurių sunaikinimas mums patiems atsigręš. O apie ūkininkus neturiu ką blogo pasakyti, bet jų yra daug ir labai didelių, kartais net didesnių už bendroves.. Visi vienodi ir siekia naudos tik sau šmeišdami purvindami kitus, toks jau Lietuvių mentalitetas. Man nesvarbu ar tai bendrovė ar tai ūkininkas svarbu kad sąžiningai dirbtu, mokėtu gerus atlyginimus ir mokesčius. Bet nesusinaikinkime tai kas jau yra sukurta. Šiandien susigrausime bendroves, rytoj dejuosime jog nebesurenkame mokesčių, ar to reikia. Su tokia politika bauginame ir užsienio investuotojus, pasidarome nesaugi valstybė investuotojams dėl nepastovios politikos.

ukineks, 2014-03-14 23:32

Rado ką pakalbint, atseit jauniems ūkininkams atstovaujantį Buivydą, tas gi vadovauja dviems agrovilo bendrovėms, o tikri jauni ūkininkai kaip tik yra suinteresuoti, kad būtų apribotas žemės kiekis ne ties 500, o ties 300 ha riba. Kuo mažiau visokie agrovilai ir agrokoncernai galės supirkt žemės, tuo daugiau liks jauniems žmonėms įsikūrimui. Patarimas jaunimui, vykyt kuo toliau nuo savęs tokius Buivydus, jie tik naudojasi jumis.

Tomas, 2014-03-14 20:17

Jau pries desimt metu yra supirkinejama zeme uzsienieciams,o 500 ha yra gana nemazas zemes sklypelis,atsiras kitas asmuo kuris nores ukininkauti ir tures sioki toki pelna,bus keliolika ukininku ,o ne vienas didelis,kaip sakoma turiu daug noriu dar daugiau,susistyguokit iki 500ha ir nera apie ka cia sneketi.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*