Ekonomika.lt nr. 135

2013-11-11 09:33

Naujausiame leidinio numeryje skaitykite:

Du pešasi, trečias nieko nelaimi - Mobiliojo ryšio rinka Lietuvoje yra oligopolija, tačiau sėkmingai drasko į skutelius visus makroekonomikos vadovėlius. Trys mobiliojo ryšio operatoriai ne tik kovoja kainomis, bet ir nevengia atvirai vienas kito pašiepti.

Vakar Lietuvoje, nūnai Japonijoje Vis dar gyvas Lietuvos išeivių patriotizmas verčia ieškoti savų būdų, kaip neprarasti ryšio su tėvyne.

(Ne) išmoktos krizės pamokos - „Taupyk skatiką juodai dienai“, – pataria liaudies išmintis. Tačiau panašu, kad šalies ekonomikos atsigavimą pradedantys jausti gyventojai augančių pajamų kaupti neketina, priešingai, džiaugiasi pirkdami naują brangesnį drabužį, kurio krizės metais negalėjo sau leisti. 

Lietuviai mėgsta reklamą internete - Dar praėjusiame dešimtmetyje Lietuvoje įvyko reklamos revoliucija. Buvo pradėta rodyti laida su Rolandu Kazlu „Nekenčiu reklamos“. Tai buvo garsiausias patrankos šūvis kovojant su reklama. Ar šiandien galima tikėtis drąsesnių žingsnių?

Euro zonos gelbėjimas – nebe viešas reikalas - Dedalui nebuvo leista skristi nei per žemai, nei per aukštai. Galiausiai saulė ištirpdė sparnus, ir jis tėškėsi į jūrą. 

Raktas į sėkmę paslėptas juodo darbo maiše - Kiekvienam iš mūsų iki gyvo kaulo pažįstamas baimės jausmas, apimantis, kai tenka priimti esminius gyvenimo sprendimus. Tačiau yra žmonių, kurie šį procesą atlieka ne tik be menkiausios abejonės, bet ir dar paverčia verslu.

Trys raidės, vertos milijono - Stiprų rėžį palikusi finansų krizė neleidžia pamiršti ne tik savo, bet ir kaimynų problemų. 

Verslui ir valdžiai reikia keistų svečių Skamba nuvalkiotai, tačiau žmones visada žavėjo ateitis. Vieni negaili pinigų būrėjoms, kiti – mokslinės fantastikos knygoms ir filmams. Kainos skiriasi, tačiau nauda abiem atvejais vienoda.

Leidinį prenumeruokite ČIA

 

 

 

Close

 

 

Dienos klausimas

Ar planuojate įsigyti NT dar šiais metais?

 

Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas