Ekonomika.lt nr. 150

2014-04-04 09:50

Naujausiame savaitraščio numeryje skaitykite:

100 turtingiausių lietuvių

Jau ketvirtus metus iš eilės „Ekonomika.lt“ skelbia 100 turtingiausių Lietuvos žmonių sąrašą. Kasmet savaitraščio sudaromas verslininkų šimtukas šiemet vėl keitėsi, nors turtingiausiųjų gretos, panašu, nusistovėjo ilgam.

Euro iššūkis – grynieji

2014-ieji – permainų metai ne tik šalies gyventojams, belaukiantiems euro. Pernai spalį pradėjusi eiti „Swedbank“ vadovės pareigas Dovilė Grigienė pasakojo, kad bankas jau dabar ruošiasi euro įvedimui. Dirbdama naujame poste ji žada skatinti klientus intensyviau naudotis internetine bankininkyste.

Rinkodara ir asmeniškumai

JAV į asmenį nukreipta rinkodara jau dabar išnaudojama maksimaliai, o artimiausiu metu ketinama sukurti ir specialias išmaniesiems telefonams pritaikytas programėles, kurios leis pirkėją atpažinti vos šiam įėjus pro parduotuvės duris. „Ekonomika.lt“ teiravosi rinkodaros ekspertų ir prekybos centrų atstovų, kokių rinkodaros pokyčių ar naujų sprendimų galima ateityje tikėtis Lietuvos rinkoje.

Šimtas dienų ore

Sėkmingai veikiančių įmonių vadovai ore praleidžia nemažai laiko, tačiau dažniausiai tai daro dėl naujų verslo sandorių. „Avia Solutions Group“ vadovas Linas Dovydėnas trečdalį savo laiko keliauja, kad susitiktų su kolegomis visame pasaulyje.

NT rinka su „juodaisiais“ brokeriais kovoja pati

Viską galima parduoti, nes kiekviena prekė turi savo pirkėją. Su sunkumais susiduriama, kai vieną prekę parduoda du pardavėjai. Kalbant apie vienas brangiausių prekių pasaulyje, toks dualizmas įneša į rinką chaoso.

M. Cooperis: bent maža dalimi prisidėjau prie visuomenės

Į negyvenamą salą nedaug kas imtų mobilųjį telefoną, tačiau be jo išėję iš namų dauguma jaučiasi lyg be rankų. Šiandien įrenginio išradėjas Martinas Cooperis savo sukeltą revoliuciją vadina mažu indėliu į visuomenę.

Leidinį prenumeruokite ČIA.

Close

 

 

Dienos klausimas

Ar planuojate įsigyti NT dar šiais metais?

 

Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas