Ekonomika.lt Nr. 154

Ekonomika.lt

2014-05-05 10:01

Naujausiame savaitraščio numeryje skaitykite:

Ne euras gąsdina NT rinką

Žmogus turi įgimtą savybę didžiausias savo baimes ignoruoti. Tą patį galima pasakyti ir apie nekilnojamojo turto (NT) kainų prognozes. Nors vyrauja nuomonė, kad NT kainos kils šaliai įsivedus eurą, priežastys bus visai kitos.

Emigracijos gandrinės

Grįžtantys emigrantai – geras ženklas. Ne tik šeimoms, bet ir visai Lietuvos ekonomikai. Tačiau kiek jų yra pasiryžę grįžti ir ar visų laukiame?

Sujungė IT ir sveikatingumą

Dėl technologijų besitraukiantis pasaulis jau tampa savaime suprantamu dalyku. Lietuviai šiandien jau gali turėti asmeninį trenerį, dietologą ir psichologą. Projektas kilo.lt nuo metų pradžios pasiūlė virtualią treniruočių ir sveiko maitinimosi platformą, prisitaikančią prie vartotojo ritmo.

10 metų naudingo miego

Jau dešimt metų esame padėję galvą ant minkštos Europos Sąjungos finansinės pagalvės. 2004-aisiais neregėtu mastu išsiplėtusi Sąjunga vienas šalis, deja, užmigdė letargo miegu, o kitos, tarp kurių yra ir Lietuva, atrodo, tampa vis stipresnės.

Patirties svetur semtis saldžiau

Artėjant vasarai, Lietuvos smulkieji verslininkai vis dažniau ima nerimauti, ar pavyks ateinančiam sezonui susirasti pagalbinių rankų. Nors sezoninių darbuotojų paklausa auga, o atlyginimai sezono metu yra gana aukšti, vis didesnė dalis jaunimo vasarą renkasi padirbėti užsienyje.

Eurui dar nepasiruošę

Lietuvai jau netrukus ketinant įsivesti eurą, verslą programine įranga Lietuvoje aprūpinančioms įmonėms prasideda tikras darbymetis.

Biotechnologijų verslas pagal Pareto dėsnį

Kartais pokyčių troškimas gali priversti daryti staigų du dešimtmečius trukusios karjeros posūkį. Taip pasuko industrinės biotechnologijos kompanijos „ProBioSanus“ vadovo Tomo Andrejausko kelias.

Lenkijos reformų tėvas: trauktis nebeturite kur

Vilniuje viešėjęs buvęs Lenkijos finansų ministras teigia, kad Lietuvai nėra ko baimintis euro – siekiant įsivesti bendrąją Europos valiutą reikiami pokyčiai jau įgyvendinti.

Leidinį internete skaitykite nuo gegužės 12 d.

Leidinį prenumeruokite ČIA.

Close

 

 

Dienos klausimas

Ar planuojate įsigyti NT dar šiais metais?

 

Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas