Ekonomika.lt nr. 142

2014-02-03 10:06

Naujausiame savaitraščio numeryje skaitykite:

Kur apsipirkti, negąsdinant piniginės

2014-ieji piešiami pačiomis gražiausiomis augimo ir atsigavimo spalvomis, tačiau neabejojama, kad perkant kasdienes prekes atidžiai skaičiuoti išlaidas teks dar ne vienam. „Ekonomika.lt“, kaip ir kasmet, lankėsi didžiausiuose prekybos centruose ir išsiaiškino, kur apsipirkti pigiausia.

Išmanusis lietuvis

Lietuvos technologijų fanatikai, užaugę su Ernesto Janušo laida NKTV, dar prisimena dienas, kai šmaikštumo nestokojantis vedėjas prognozavo, kad per kelerius metus nespalvotus telefonus pakeis plačia spalvų palete išmarginti ekranai, primenantys kompiuterį, o ne telefoną senąja šio žodžio prasme.

Sielos delikatesų pardavėja

Čia nerasite viso asortimento, kurį galima aptikti didžiuosiuose šalies knygynuose. Knygyno „Jauku“ dirigentė Oksana Borisova-Kuncienė orientuojasi į visiškai kitą skaitytojų, perkančių nevienadienę knygą, kurią po kurio laiko norės vėl perskaityti ar pavartyti, segmentą.

Pinigai iš kojinių – automobiliams

Praėję metai Lietuvos automobilių rinkai buvo rekordiniai. Drąsiai galima teigti, kad ši rinka atsigavo po krizės, o prieš įvedant eurą Lietuvoje tikimasi dar aktyvesnio pardavimo. Pernai šalyje užfiksuota 388,5 tūkst. naujų ir naudotų automobilių pirkimo ir pardavimo sandorių. Tai yra 1,7 proc. daugiau nei 2008-aisiais, kurie iki šiol buvo vadinami rekordiniais.

Atlyginimai 2014: džiaugsis geidžiamiausi

Optimistai mėgsta sakyti – „ne pinigai – laimė!“, o ciniški piliečiai suskumba atrėžti, kad laimė susijusi ne su pinigais, o su jų kiekiu. „Ekonomika.lt“ aiškinasi, kas šiemet džiaugsis pilnesne pinigine.

Bankų sąjunga kuriama iš jos šmėklos

Europos Parlamento kadencijai einant į pabaigą paskutiniu akordu taps bankų sąjungos sukūrimas. Nuo įtampos su kitomis svarbiausiomis Senojo žemyno ins- titucijomis styga gali ir trūkti. Vis dėlto yra sakančių, kad bankų sąjungos simfonija jau buvo pradėta groti, kol Super Mario dar nebuvo paėmęs batutos.

Leidinį prenumeruokite ČIA.

 

 

 

Close

 

 

Dienos klausimas

Ar planuojate įsigyti NT dar šiais metais?

 

Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas