ES parama padeda sėkmingai vystyti transporto verslą


Fotodienos nuotr.

CargoNEWS

2013-12-13 10:32

Per pastaruosius metus krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupės „Arijus“ atstovai tarptautinėse transporto ir logistikos parodose savo paslaugas pristatė atskirame stende. Tai padaryti padėjo ES parama – dalyvavimas minėtose parodose dalinai finansuotas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal priemonę „Naujos galimybės“.

Bendra projekto vertė – 102 377 Lt, ES pinigais finansuota suma sudarė 53 236 Lt. Įmonių grupė nuo 2012 metų spalio iki šių metų rudens dalyvavo tarptautinėse parodose Minske (Baltarusija), Miunchene (Vokietija), Antverpene (Belgija) bei Maskvoje (Rusija), kur plėtė rinkas, ieškojo naujų klientų, užmezgė bei atnaujino kontaktus.

Pasak „Arijaus“ rinkodaros ir plėtros direktoriaus Egidijaus Ramono, atskiras egzpozicinis stendas renginiuose buvo itin naudingas. „Anksčiau parodose dalyvaudavome su kitomis bendrovėmis, taigi natūralu, jog tekdavo dalintis dėmesiu. Tuo metu atskiras stendas leido išsamiai supažindinti parodos lankytojus su teikiamomis paslaugomis, betarpiškai pabendrauti, užmegzti kontaktus, plėsti verslo ryšius“, – džiaugėsi E. Ramonas.

Pasinaudodama ES parama, įmonių grupė pirmą kartą dalyvavo prestižinėje parodoje Belgijoje. „Parodos Minske, Maskvoje, Miunchene, Kazachstane mums jau yra tradicinės. Jas laikome strategiškai svarbiausiomis ir stengiamės dalyvauti kasmet. O į Antverpeną, kur „Breakbulk“ renginyje susirenka didžiausi negabaritinių krovinių rinkos žaidėjai, anksčiau vykdavome tik kaip lankytojai. Šiais metais parodoje Belgijoje su savo stendu dalyvavome pirmą kartą, pavyko sudominti parodos lankytojus mūsų paslaugomis“, – pasakojo bendrovės rinkodaros ir plėtros vadovas Egidijus Ramonas.

Viena iš seniausiai rinkoje veikiančių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovių „Arijus“ dalyvaudama parodose labiausiai akcentavo konteinerių pervežimus, nuosavo autotransporto pajėgumus, konteinerinį traukinį „Merkurijus“ (Klaipėda-Maksva-Klaipėda), sandėliavimo paslaugas bei Baltijos šalių uostus tranzitiniams kroviniams. Daugiau nei dvidešimt vienerių metų patirtį turinti įmonių grupė šiandien savo klientams bei partneriams gali pasiūlyti optimalius logistikos sprendimus visame pasaulyje įvairiems kroviniams visų rūšių transportu „nuo durų iki durų“.

CargoNEWS

Close

Per rugsėjį – įstaigose beveik 200 darbuotojų mažiau

Valstybės tarnybos departamento duomenimis, per rugsėjo mėnesį Lietuvos valstybės ir savivaldybių įstaigose užimtų pareigybių skaičius sumažėjo 194. Labiausiai sumažėjo valstybės tarnybos korpusas.

Kritinė situacija Baltarusijos pasienyje: para atsieina 100 tūkst. eurų

Ilgų eilių pasienyje su Baltarusija problema, kaip ir legendinė Vilniaus oro uosto taksistų problema, atrodo amžinos ir niekaip neįveikiamos nors ir dedama daug pastangų. O juk prastovos pasienyje trikdo darbą Lietuvos vežėjams, kurie sukuria apie 6 proc. šalies bendrojo produkto.

„Sodros“ „vyšniniai vokeliai“ privertė lietuvius pasitikrinti būsimą pensiją

Kas septinto gyventojo, iš „Sodros“ sulaukusio „vyšninio voko“, alga nuo gegužės perkopė minimalaus mėnesio atlyginimo dydį. „Vyšninių vokų“ gavėjų atlyginimai vidutiniškai padidėjo 55 proc. o „Sodra“ per keturis mėnesius iš jų surinko 17 mln. eurų daugiau socialinio draudimo įmokų.

Seimūnų akiratyje – valstybinės įmonės: siūlo privatizuoti

 Valstybės kontrolei pristačius įžvalgas, kad toli gražu ne visos valstybės ar savivaldybių valdomos įmonės neša pelną ar dirba tikslingai, Seimo nariai suskubo klausti – kam išvis reikalingos tokios įmonės. Parlamentarų ...

Pažadai it iš gausybės rago: kitąmet – didesnė alga ir pensijos

 Kitąmet daugumos šalies gyventojų laukia džiuginančios permainos, tikina Finansų bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Planuojama, jog kils minimali alga, pensijos, gerės sąlygos individualia veikla užsiimantiems, ketinama ...

„Rimi“ ir „Iki“ sandoriui – žalia šviesa

Konkurencijos taryba uždegė žalią šviesą 213 mln. eurų vertės prekybos tinklų „Rimi“ ir „Iki“ pirkimo-pardavimo sandoriui.

„Providence“ užbaigė TV3 įsigijimą: jau kitąmet Lietuvos žiūrovai sulauks pokyčių

Gavusi visus patvirtinimus, JAV bendrovė Providence Equity Partners (PEP) baigė įsigijimo procesą ir tapo iki šiol MTG valdytų nemokamos ir mokamos televizijos, taip pat interneto bei radijo verslų Baltijos šalyse savininke. Už šiuos verslus bendrovė sumokėjo 115 milijonų eurų, informavo naujai paskirtas All Media Baltics vykdantysis valdybos pirmininkas Pierre Danon.

Naujausia statistika: Lietuvoje nupirkta daugiausiai naujų automobilių iš visos ES

Naujų automobilių pardavimų augimas Lietuvoje per tris šių metų ketvirčius buvo didžiausias visoje Europos Sąjungoje (ES), skelbia Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA).

Paskelbė Lietuvos miestų TOP dešimtuką, kurie sulaukia didžiausio susidomėjimo

Žiniasklaidos dėmesys, skiriamas didiesiems Lietuvos miestams, pasiskirsto daugmaž tolygiai pagal jų dydį ir ekonominį pajėgumą. Tuo tarpu kurortai ir kurortinės vietovės viešojoje erdvėje dėl dėmesio konkuruoja stipriau, neatsižvelgiant į miesto gyventojų skaičių.

Išnaudojami lietuviai nenori tylėti: įvardino, kaip darbdaviai nesigėdija apgaudinėti žmones

Išvažiavę dirbti ir ten buvę apgauti tautiečiai ne visada drįsta prabilti apie savo patyrimus. Dažniau tai būna būtent dėl to, kad patys sutinka su neaiškiomis, ne visada sąžiningomis sąlygomis. Šiuo atveju, portalo tv3.lt skaitytojas Dainius J. nenorėjo palikti tyloje jį ir kelis kolegas apgavusią įmonę.

 

 

Dienos klausimas

Ar planuojate įsigyti NT dar šiais metais?

 

Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas