„Smart Taxi“ vežios elektromobiliais (1)


Bendrovės nuotr.

Ekonomika.lt

2014-10-23 14:33

 Bendrovė „Smart Taxi“ savo automobilių parką didina 35 proc. – lapkričio pradžioje į Vilniaus gatves išriedės 12 naujų taksi automobilių. Pasak „Smart taxi“ vadovo Vytauto Reiso, reaguojant į pasikeitusius klientų srautus, taksi automobilių parką planuojama papildyti tiesiai iš gamyklos pristatytais 9 „Toyota Corolla“, 1 „Toyota Verso“, 1 hibridiniu „Toyota Prius“ ir naujove – 1 „RAV4“ taksi automobiliais. Ateityje planuojama įmonės autoūkį papildyti ir elektromobiliais.

„Lietuva pamažu tampa vakarietiška šalimi, kurioje klientams svarbi ne tik paslaugos kaina, bet ir jos kokybė bei suteikiamas komfortas. Ši tendencija pastebima ir taksi rinkoje: per pastaruosius metus vilniečiams, kaip įprasta pasaulio didmiesčiuose, prioritetu tapo ne tik taksi punktualumas, bet ir suteikiamos papildomos paslaugos bei automobilio saugumas. Žmonės įvertino komfortą – pastebėjome tai iš padidėjusių klientų srautų, kurių aptarnauti esamų automobilių nebeužteko. Atsižvelgdami į tai, plečiame savo autoparką – įsigijome 12 naujų automobilių. Visi mūsų taksi automobiliai už saugumą keliuose įvertinti penkiomis nepriklausomos automobilių saugumo bandymų organizacijos „Euro NCAP“ žvaigždutėmis“, – sako „Smart Taxi“ vadovas V. Reisas.

Be jau įmonės turimų „Toyota Verso“, „Toyota Corolla“ ir hibridinių „Toyota Prius“ automobilių, „Smart Taxi“ parkas pasipildys vienu miesto visureigiu – „RAV4“. Šis automobilis bus skirtas ne tik standartinėms taksi paslaugoms, bet ir taip vadinamai „kokybės inspektorių“ grupei, kuri visą parą stebės bendrovės taksi vairuotojų darbą mieste, spręs iškilusias problemas ir išklausys klientų pageidavimus bei nusiskundimus.

„Įmonė plečiasi, tad didėja ir darbuotojų skaičius. Norėdami išlaikyti aptarnavimo kokybę, turbūt pirmieji taksi versle, sukūrėme aiškią darbuotojų struktūrą su taip vadinamais „vyr. vairuotojais“, kurie po Vilnių važinės išskirtinai „RAV4“ visureigiu ir stebės kolegų darbą. Visada žiūrime į priekį, stebime ir reaguojame į aktualijas, savo veikloje stengiamės pritaikyti inovacinius sprendimus, kad galėtume laiku patenkinti sparčiai kintančius mūsų klientų poreikius, – sako V. Reisas. – Dėl nuolatinio nestabilumo naftos rinkoje ir didėjančių aplinkosaugos problemų, mūsų ateities planuose – ir elektromobilių įsigijimas. Jų kiekis priklausys nuo Vilniaus miesto infrastruktūros bei elektromobilių pakrovimo stotelių plėtros. Neatsiliekame nuo estų ir aktyviai bendradarbiaujame su automobilių gamintojais, kad atėjus laikui, galėtume greičiau ir efektyviau įgyvendinti šiuos strateginius planus”.

Pasak „Smart taxi“ vadovo, tai ne vienintelis sprendimas, pagerinsiantis „Smart taxi“ klientų kelionę: visuose įmonės taksi automobiliuose bus įrengtos aukščiausius kokybės standartus atitinkančios „Renolux“ vaikiškos kėdutės, tinkančios bet kokio amžiaus vaikams. Be užtikrinamo saugumo, šios kėdutės garantuos mažųjų keleivių komfortą, nes yra pagamintos iš vaiko sveikatai draugiškų kokybiškų medžiagų.

Close

Per rugsėjį – įstaigose beveik 200 darbuotojų mažiau

Valstybės tarnybos departamento duomenimis, per rugsėjo mėnesį Lietuvos valstybės ir savivaldybių įstaigose užimtų pareigybių skaičius sumažėjo 194. Labiausiai sumažėjo valstybės tarnybos korpusas.

17-os „Rimi“ ir „Iki“ parduotuvių perleidimas - miglotas

Konkurencijos tarybai leidus susijungti prekybos tinklams „Rimi“ ir „Iki“, bendrovės „Rimi Lietuva“ įsipareigojimas parduoti ar kitaip perleisti 17 iš 287 parduotuvių kol kas apgaubtas migla.

Kritinė situacija Baltarusijos pasienyje: para atsieina 100 tūkst. eurų

Ilgų eilių pasienyje su Baltarusija problema, kaip ir legendinė Vilniaus oro uosto taksistų problema, atrodo amžinos ir niekaip neįveikiamos nors ir dedama daug pastangų. O juk prastovos pasienyje trikdo darbą Lietuvos vežėjams, kurie sukuria apie 6 proc. šalies bendrojo produkto.

„Sodros“ „vyšniniai vokeliai“ privertė lietuvius pasitikrinti būsimą pensiją

Kas septinto gyventojo, iš „Sodros“ sulaukusio „vyšninio voko“, alga nuo gegužės perkopė minimalaus mėnesio atlyginimo dydį. „Vyšninių vokų“ gavėjų atlyginimai vidutiniškai padidėjo 55 proc. o „Sodra“ per keturis mėnesius iš jų surinko 17 mln. eurų daugiau socialinio draudimo įmokų.

Seimūnų akiratyje – valstybinės įmonės: siūlo privatizuoti

 Valstybės kontrolei pristačius įžvalgas, kad toli gražu ne visos valstybės ar savivaldybių valdomos įmonės neša pelną ar dirba tikslingai, Seimo nariai suskubo klausti – kam išvis reikalingos tokios įmonės. Parlamentarų ...

Pažadai it iš gausybės rago: kitąmet – didesnė alga ir pensijos

 Kitąmet daugumos šalies gyventojų laukia džiuginančios permainos, tikina Finansų bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Planuojama, jog kils minimali alga, pensijos, gerės sąlygos individualia veikla užsiimantiems, ketinama ...

„Rimi“ ir „Iki“ sandoriui – žalia šviesa

Konkurencijos taryba uždegė žalią šviesą 213 mln. eurų vertės prekybos tinklų „Rimi“ ir „Iki“ pirkimo-pardavimo sandoriui.

„Providence“ užbaigė TV3 įsigijimą: jau kitąmet Lietuvos žiūrovai sulauks pokyčių

Gavusi visus patvirtinimus, JAV bendrovė Providence Equity Partners (PEP) baigė įsigijimo procesą ir tapo iki šiol MTG valdytų nemokamos ir mokamos televizijos, taip pat interneto bei radijo verslų Baltijos šalyse savininke. Už šiuos verslus bendrovė sumokėjo 115 milijonų eurų, informavo naujai paskirtas All Media Baltics vykdantysis valdybos pirmininkas Pierre Danon.

Naujausia statistika: Lietuvoje nupirkta daugiausiai naujų automobilių iš visos ES

Naujų automobilių pardavimų augimas Lietuvoje per tris šių metų ketvirčius buvo didžiausias visoje Europos Sąjungoje (ES), skelbia Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA).

Paskelbė Lietuvos miestų TOP dešimtuką, kurie sulaukia didžiausio susidomėjimo

Žiniasklaidos dėmesys, skiriamas didiesiems Lietuvos miestams, pasiskirsto daugmaž tolygiai pagal jų dydį ir ekonominį pajėgumą. Tuo tarpu kurortai ir kurortinės vietovės viešojoje erdvėje dėl dėmesio konkuruoja stipriau, neatsižvelgiant į miesto gyventojų skaičių.

 

 

Dienos klausimas

Ar planuojate įsigyti NT dar šiais metais?

 

Dienos citata

Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.

Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Archyvas

Dienos skaičius

40 proc.

Tiek vidutinis kainų lygis Lietuvoje yra mažesnis nei ES vidurkis.

Archyvas