TEVA aplankys oficiali delegacija iš Izraelio

Rugsėjo 22 dieną, ketvirtadienį, aukštųjų technologijų bendrovėje „Sicor Biotech“ / TEVA lankysis į Lietuvą atvykstantis Izraelio Pramonės, prekybos ir darbo ministras Shalomas Simhonas ir jį lydinti oficiali delegacija.

Oficialaus vizito tikslas – stiprinti Lietuvos ir Izraelio verslo partnerystę ir plėtoti dvišalius santykius. Kartu į Lietuvą atvyksta ir Izraelio verslo delegacija, siekdama užmegzti ryšius bendriems projektams su Lietuvos verslininkais aukštųjų technologijų ir inovacijų srityje.

UAB „Sicor Biotech“ / TEVA yra viena iš šalies įmonių, aktyviai bendradarbiaujančių su Izraeliu aukštųjų technologijų srityje ir yra valdoma Tel Avive įsikūrusios didžiausios pasaulyje generinių vaistų kompanijos TEVA. Bendrovės vadovas prof. Vladas Algirdas Bumelis šią gegužę paskirtas Izraelio garbės konsulu Lietuvoje ir yra Lietuvos-Izraelio prekybos rūmų, skatinančių dvišalę verslo partnerystę, prezidentas.

Vizito metu ministrui Shalom Simhon bei jį lydinčioms delegacijoms bus surengta ekskursija po „Sicor Biotech“ / TEVA gamyklos patalpas bei pristatyta bendrovės veikla.

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/teva-aplankys-oficiali-delegacija-is-izraelio-12969.html