A. Sekmokas: Ignalinos AE administracija teisėtai atleido O. Čiukšį

 Energetikos ministras Arvydas Sekmokas mano, kad Ignalinos atominės elektrinės (AE) administracija turėjo teisinį pagrindą atleisti buvusį korporatyvinių reikalų direktorių Osvaldą Čiukšį.

Buvęs Ignalinos AE korporatyvinių reikalų direktorius O. Čiukšys spalio 17 dieną Visagino miesto apylinkės teismui apskundė sprendimą atleisti jį iš pareigų ir ketina prašyti kompensacijos.

"Manau, kad tai yra teisinis klausimas, ir Ignalinos AE administracija turėjo teisinį pagrindą jį atleisti, bent taip buvo pristatytas klausimas, ir, manau, kad tą klausimą spręs teismas", - penktadienį, pasiteiravus, kaip vertina O. Čiukčio kreipimąsi į teismą, atsakė A. Sekmokas.

Ministro žiniomis, po O. Čiukčio atleidimo Ignalinos AE valdyba nedarė jokių sprendimų, kuriais būtų keičiami bendrovės darbuotojų atlyginimai. Pasak A. Sekmoko, Ignalinos AE darbuotojų atlyginimai yra ne jo vadovaujamos ministerijos kompetencijos klausimas, dėl to jis susilaikė nuo komentarų, ar bendrovėje reikėtų peržiūrėti atlyginimus.

ELTA primena, kad valstybės įmonės Ignalinos AE generalinio direktoriaus Žilvino Jurkšaus įsakymu nuo rugsėjo 14 d. už šiurkštų darbo pareigų pažeidimą iš pareigų atleistas korporatyvinių reikalų direktorius O. Čiukšys.

A. Sekmokas yra sakęs, kad korporatyvinių reikalų direktorius turėjo vesti derybas su "Nukem", spręsti kitus klausimus, tačiau, užuot tai daręs, O. Čiukšys užsiėmė politikavimu, įtampos įmonėje didinimu.

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/a-sekmokas-ignalinos-ae-administracija-teisetai-atleido-o-ciuksi-14929.html