„Google“ dovanoja demokamą duomenų saugyklą

Paieškos gigantas pagaliau paleido į „atvirus vandenis“ savo naują tarnybą „Google Drive“, apie kurią sklido tikrai daug gandų. Kol kas vartotojams siūloma ne tiek jau ir daug – 5 GB nemokamos vietos „debesyse“ (palyginimui, „Microsoft SkyDrive“ siūlo 25 GB). Antra vertus, „iCloud“ taip pat siūlo 5 GB.

Oficialiame kompanijos tinklaraštyje „Google“ gandus apie savo naują tarnybą su Loch Neso pabaisa, pažymėdama, jog dabar galima tikrai pasakyti: vienas iš paslaptingų reiškinių iš tikrųjų egzistuoja.

„Google Drive“ pagalba, kaip pažymi kompanija, galima dalintis duomenimis, bendradarbiauti ir laikyti šalia savęs viską, kas reikalinga, išsiųsti ir gauti failus, įskaitant vaizdo turinį, nuotraukas, „Google“ dokumentus, PDF ir t.t. Speciali aplikacija gali įdiegta į „Windows“ ir „Mac“ kompiuterius, kad būtų galima sinchronizuoti failus lokaliai. Aplikacija „Google Drive“ jau prieinama „Android“ įrenginių vartotojams, taip pat ruošiama versija ir iOS. Atskirai kompanija pažymi, jog neregiai galės pasinaudoti specialiu kalbos sintezavimo moduliu, skirtu darbui su „Drive“.

Tiems, kuriems reikalinga daugiau vietos „debesų“ saugyklose, „Google“ siūlo 20 GB už $5 per metus, 80 GB – už $20, 200 GB – už $50, 400 GB – už $100, 1 TB – už $256. Atsinaujinusiems iki mokamos paskyros, paraleliai suteikiama 25 GB laisvos vietos GMail paskyrai. Teigiama, jog prieinama „Google Drive“ laisva vieta nesusijusi GMail pašto dėžutės dydžiu. Beje, kartu su „Google“ anonsu GMail vartotojai gavo papildomą beveik 3 GB bonusą prie jau turimų 7,7 GB.

Jei susidomėjote šia nauja „Google“ paslauga, galite pasinaudoti oficialiu „Drive“ puslapiu ir užsiregistruoti – papildomi 5 GB tikrai nepamaišys.

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/google-dovanoja-demokama-duomenu-saugykla-24569.html