Draudikai: audros nuostoliai sieks šimtus tūkstančių litų

Šalies draudimo rinkos lyderė „Lietuvos draudimas“ šiandien iki vidurdienio užregistravo daugiau nei 100 gyventojų pranešimų dėl sekmadienį vakare pamaryje ir kitur Lietuvoje prasiautusios audros. Nuostoliams atlyginti bendrovė rezervavo beveik 130 tūkst. litų.

„Gyventojų pranešimai dėl sugadinto turto ar patirtų nuostolių ir toliau nenutrūkstamai plaukia į bendrovės žalų skambučių centrą, prognozuojame, kad dėl sekmadienio škvalo bus registruota iki 200 pranešimų apie sugadintą turtą ar transportą, mūsų draudėjams vien dėl šios audros atlyginsime nuostolių už 230 tūkst. litų“, - sako Gintaras Dambrauskas, „Lietuvos draudimo“ Žalų skambučių centro vadovas.

Stiprus vėjas daugiausia žalos pridarė apgadindamas pastatų stogus ar jų dalis. Vidutinis nuostolis siekia 1300 litų. Didžiausias kol kas „Lietuvos draudime“ užregistruotas nuostolis – 15 tūkst. litų – bus atlygintas Pasvalio rajone, kur vėjas nuplėšė visą stogą.

Šiuo metu daugiausia pranešimų apie patirtą žalą AB „Lietuvos draudimas“ gauna iš Skuodo, Plungės, Palangos, Neringos, Šilutės, Klaipėdos, Telšių, Akmenės, Šakių, Vilkaviškio rajonų.

Tuo tarpu draudimo bendrovė „Ergo Lietuva“ jau rezervavo 400 tūkst. litų. Įmonės draudikai prognozuoja, kad turto ir kasko draudimo bendri nuostoliai gali siekti 750 tūkst. litų.


 

 

 

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/draudikai-audros-nuostoliai-sieks-simtus-tukstanciu-litu-28488.html