Britanijoje atidaryta prabangiausia šalyje ligoninė

Didžiausia Britanijoje privati sveikatos paslaugas teikianti kompanija „BMI Healthcare“ atidarė prabangiausią šalyje ligoninę, kurioje yra ąžuolo grindys, raudonmedžio baldai ir aukščiausios kokybės medvilnės patalynė, praneša „Sky News“.

BMI ligoninėje Vimuto (Weymouth) gatvėje Londono centre yra įrengta 17 prabangių palatų su dizainerių suprojektuotais vonios kambariais. Kambarių sienas puošia originalūs meno kūriniai, čia taip pat įrengta brangi garso sistema.

Tie, kuriems frazė „ligoninės maistas“ kelia vien šiurpą, taip pat neliks nuskriausti. Prabangiojoje ligoninėje dirba aukštos kategorijos virėjas, gaminantis pacientams įmantriausių patiekalų.

Klientai ligoninėje taip pat galės pasirinkti muziką, kuri gros operacinėje prieš jiems užmiegant.

Džonatanui Talajasingemui (Jonathan Thalayasingam) naujojoje ligoninėje neseniai buvo atlikta nedidelė operacija. „Buvau labai nustebęs. Paprastai atvykęs į ligoninę pamatai, jog palatoje viskas blanku ir nuobodu. O čia kiekvienas daiktas yra išskirtinis. Atrodo, kad kambarių interjerą kūrė dizaineriai“, – sakė vyras.

BMI tikisi pritraukti garsenybių ir milijonierių. Tačiau ligoninės paslaugomis gali pasinaudoti kiekvienas, turintis privatų sveikatos draudimą.

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/britanijoje-atidaryta-prabangiausia-salyje-ligonine-31.html