Naujasis „Galaxy S IV“ Lietuvoje pasirodys antrąjį ketvirtį

Renginyje „Samsung Unpacked 2013“ Pietų Korėjos elektronikos gigantas pristatė naująjį flagmaną - „Samsung Galaxy S IV“. Lietuvoje telefonas pasirodys antrąjį šių metų ketvirtį, numatoma jo kaina – apie 2,5 tūkst. litų. 

Telefonas sveria 130 gramų ir yra 7,9 milimetrų storio. „Galaxy S4“ turi 5 colių (12,7 cm) įstrižainės „Full HD Super AMOLED“ ekraną, kuriame vaizdas atkuriamas 441 ppi raiška.

„Galaxy S 4“ turi 13 mln. vaizdo elementų galinį fotoaparatą, įdiegtą „Dual Camera“ funkciją, kuri leidžia tuo pat metu fotografuoti ir filmuoti naudojant ir galinį, ir priekinį fotoaparatą.

Telefone veikia 8 branduolių 1,6 GHz procesorius bei įdiegta 2 GB operatyviosios atminties. Perkant telefoną bus galima pasirinkti modelį su 16, 32 ar 64 GB duomenų kaupikliu.

Mobiliajame įrenginyje įdiegta operacinė sistema „Android 4.2.2“ („Jelly Bean“). Šiuo metu telefoną galima rinktis su dūmo juodos ir šerkšno baltos spalvų korpusais. Vėliau pasirodys modeliai su kitų spalvų korpusais.

„Galaxy S 4“ įdiegtos funkcijos, fiksuojančios vartotojo veidą, balsą ir gestus, todėl telefoną galima valdyti jo neliečiant pirštais. „Samsung Smart Pause“ sistema leidžia valdyti ekraną į jį žiūrint. Stebint vaizdo įrašą, jis sustabdomas nukreipus žvilgsnį nuo ekrano ir vėl atnaujinamas pažvelgus. Su „Samsung Smart Scroll“ galima turinį ekrane slinkti žemyn ir aukštyn naršant ar peržiūrint elektroninį paštą, tačiau visiškai neliečiant ekrano. Telefonas seka žvilgsnį ir atpažįsta riešo judesius.

Naudojant „Air View“ funkciją galima ore judinant pirštus ekrane atkurti elektroninio pašto, „S Planner“, nuotraukų bei vaizdo įrašų galerijos turinį neatidarinėjant kiekvieno įrašo. Naudojant funkciją „Air Gesture“ gestais galima pasirinkti muzikos įrašą, slinkti aukštyn ir žemyn interneto puslapyje, atsiliepti į skambutį.

Sistema „S Voice Drive“ skirta balsu pasirinkti funkcijas. Prijungtas prie automobilio „Bluetooth“ sistemos, išmanusis telefonas automatiškai persijungia į vairavimo režimą. Tekstas konvertuojamas į šnekamąją kalbą, todėl vartotojas lengvai ir saugiai išklauso pranešimus nežiūrėdamas į ekraną.

„Samsung Optical Reader“ automatiškai atpažįsta tekstą, vizitinėje kortelėje arba QR kode saugo informaciją ir atlieka įvairias naudingas funkcijas, įskaitant vertimą, skambinimą, tekstinių pranešimų siuntimą ir paiešką.

„Galaxy S 4“ vartotojui suteikia informaciją apie sveikatos būklę naudojant naująją „S Health“ programinę įrangą. Išmaniajame telefone įrengti jutikliai sistemingai automatiškai seka vartotojo sveikatą ir supančią aplinką.

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/naujasis-galaxy-s-iv-lietuvoje-pasirodys-antraji-ketvirti-37310.html