„Rimi“ žengia į Palangą

Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ tęsia aktyvios plėtros metus – Palangoje rytoj atidaromas naujas „Rimi Hypermarket“ prekybos centras. Klaipėdos plento ir Malūno gatvių sankryžoje įsikūrusi parduotuvė bus didžiausia visame mieste.

„Tai bus ypatingas prekybos centras, nes sieksime, jog čia siūlomas asortimentas atitiktų ir vietinių gyventojų poreikius, ir Palangą savo atostogoms pasirinkusių poilsiautojų lūkesčius“, - sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo direktorė Irina Miklienė.

Pirkėjų patogumui šalia naujojo „Rimi“ prekybos centro įrengta net 150 automobilių stovėjimo aikštelė.

Kaip teigia Palangos meras Šarūnas Vaitkus, modernus prekybos centras Palangoje tikrai reikalingas, ir iki šiol tokio objekto kurorte labai trūko.

„Džiugina nauja investicija į miestą, naujos darbo vietos, taip pat, kad naują prekybos centrą pristatantis tinklas „Rimi Lietuva“ prisidės prie miesto infrastruktūros gerinimo – sutvarkys Klaipėdos pl. ir Malūno g. sankryžą bei Klaipėdos pl. atkarpą nuo Virbališkės tako iki Malūno g., paplatinant gatvę, taip pat – nuties pravažiavimą iš Pirties g. į Taikos g. Neabejoju, kad geranoriško verslo ir miesto bendradarbiavimo naudą pajus visi palangiškiai ir kurorto svečiai“, - sako meras.

Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 38 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 21 „Rimi" („Supermarket") ir 17 „Rimi Hypermarket“. 

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/rimi-zengia-i-palanga-40205.html