„Snoro“ kreditoriai laimėjo dar vieną bylą

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį viešame posėdyje žodinio proceso tvarka išnagrinėjo aštuonių ieškovų civilinę bylą likviduojamam bankui "Snoras" ir VĮ "Indėlių ir investicijų draudimas" dėl obligacijų pasirašymo sutarčių ir indėlio sertifikato įsigijimo sutarčių pripažinimo negaliojančiomis bei įpareigojimo išmokėti jiems indėlių draudimo išmokas.

Teismas patenkino keturių ieškovų reikalavimus, o kitų keturių, kaip turinčių pakankamos investicinės patirties, reikalavimus atmetė. Patenkintų reikalavimų suma viršija 150 tūkst. litų.

Taip pat ieškovams priteistos ir bylinėjimosi išlaidos. Nepatenkinti teismo sprendimu ieškovai numato nepalankų apygardos sprendimą per 30 dienų apskųsti Apeliaciniam teismui. Tai jau ne pirmas teismo sprendimas palankus smulkiesiems "Snoro" kreditoriams.

"Snoro" indėlininkų ir kreditorių asociacija nuolat kviečia nukentėjusius nuo "Snoro" bankroto asmenis kovoti už savo teises ir atkreipia dėmesį į aplinkybę, kad reikalavimams dėl kilusios žalos atlyginimo taikomas sutrumpintas trejų metų ieškinio senaties terminas, kuriam suėjus, tikėtina, šio žlugusio banko kreditoriai pasinaudoti teisminiu savo pažeistų teisių gynimo būdu nebegalės.

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/snoro-kreditoriai-laimejo-dar-viena-byla-43524.html