Nuo Niujorko iki Singapūro: brangiausios pasaulio gatvės

Tarptautinė turto stebėjimo organizacija „Wealth – X“ įvertino ir sudarė brangiausiai pasaulyje vertinamų gatvių sąrašą. Naujienų portalas businessinsider.com teigia, kad vidutiniškai vienas milijardierius nekilnojamojo turto turi už apie 78 mln. JAV dolerių. Siūlome pasižvalgyti, kur nekilnojamąjį turtą jie renkasi.

10. Montaigne prospektas, Paryžius

Ši gatvė yra Elziejaus laukų rajone, Paryžiuje. Montaigne prospektas taip pat dar žinomas, nes čia galima įsigyti žymių dizainerių vardinių drabužių. Tokių kaip Harry Winston, Christian Dior ar Salvatore Ferragamo.

Vidutiniškai kvadratinis metras nekilnojamojo turto šioje gatvėje kainuoja 66,3 tūkst. litų.

9. Penktoji aveniu, Niujorkas

Penktoji aveniu laikoma turtuolių gyvenamąja vieta. Ji yra netoli Niujorko Centrinio parko. Čia kvadratinio metro kaina siekia 71,4 tūkst. litų.

8. Ostoženkos gatvė, Maskva

Šioje gatvėje yra patys prabangiausi butai ir taip didelėmis kainomis garsėjančioje Rusijos sostinėje. Naujienų portalo teigimu, čia vieno buto kaina gali siekti ir 48 mln. JAV dolerių, o kvadratinio metro kaina čia vidutiniškai kainuoja 74 tūkst. litų.

7. Romazino kalva, Sardinija

Romazino kalvą Sardinijos saloje milijardieriai pamėgo dar 1960 metais. 2012 metais vienas italas čia pardavė vilą už 148 mln. JAV dolerių. Kvadratinio metro kaina Romazino kalvoje vidutiniškai kainuoja apie 83,9 tūkst. litų.

6. Chemin de Ruth, Ženeva

Dauguma šioje gatvėje esančių namų turi baseinus, sodus ir iš prabangių namų balkonų atsiveria įspūdingi Šveicarijos sostinės vaizdai. Kvadratinio metro kaina šioje gatvėje vidutiniškai kainuoja 94,4 tūkst. litų.

5. Petersono kalva, Singapūras.

Šioje prabanga alsuojančioje gatvėje gyvena ir vienas socialio tinklo „Facebook“ savininkų Eduardo Saverinas. Čia kvadratinio metro kaina vidutiniškai kainuoja 108,4 tūkst. litų.

4. Général de Gaulle, Cap Cerrat, Prancūzija

Ši gatvė yra Cap Cerrat pusiasalyje prieViduržemio jūros. Čia gyveno Charlie Chaplinas, o dabar galima sutikti garsiąją Holivudo porą – Bradą Pittą ir Angeliną Jolie. Kvadratinio metro kaina čia vidutiniškai atsieina apie 201,5 tūkst. litų.

3. Pricess Grace prospektas, Monakas

Kiekvieną gegužės mėnesį į Monaką suplūsta daug milijardierių pasižiūrėti F1 Grand Prix lenktynių. Vis dėlto yra ir tokių, kurie čia gyvena ištisus metus. Jeigu norite papildyti jų būrį ir įsigyti čia būstą, jums vidutiniškai reikėtų sumokėti 219,3 tūkst. litų už kvadratinį metrą.

2. Kensington Palace, Londonas

Šiame medžiais apsodintame prospekte Londone yra Prancūzijos, Rusijos ir Japonijos ambasados. Taip pat galima aptikti ir Rusijos oligarcho Romano Abramovičiaus rezidenciją. Kensington Palace vidutinė kvadratinio metro kaina siekia 272,9 tūkst. litų.

1.Polocko kelias, Honkongas.

Ši vieta – ant kalno, todėl atsiveria įstabi Honkongo panorama. Čia vidutinė kvadratinio metro kaina siekia 306 tūkst. litų.

 

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/nuo-niujorko-iki-singapuro-brangiausios-pasaulio-gatves-45406.html