„Acer“ ketina pateikti po 10 mln. išmaniųjų telefonų ir planšečių

Mobiliųjų įrenginių amžiuje tradicinių kompiuterių gamintojai gana skausmingai pertvarko savo verslą plėsdami išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių asortimentą. Jei didieji išmaniųjų telefonų gamintojai šiemet ketina realizuoti ne mažiau nei 80 mln. vienetų, tai ant kojų bandanti atsistoti „Acer“ turi kiek kuklesnių planų, praneša „DigiTimes“.

Šiemet „Acer“ ketina pagaminti 10 mln. išmaniųjų telefonų ir tiek pat planšetinių kompiuterių. Pirmuoju atveju naujų modelių skaičius viršys 10, tuo tarpu nebrangių planšečių rinkai bus pasiūlyti trys modeliai su 7-8 colių ekranais.

„Acer“ generalinio direktoriaus Jasono Cheno teigimu, jo valdoma kompanija praėjusį ketvirtį sugebėjo atsigauti po ankstesnio pusmečio sukrėtimų, o 2014 m. II ketvirtį bus pradėtos didinti produkcijos gamybos apimtys.

Tiesa, dėl planšečių ir išmaniųjų telefonų kainos mažinimo „Acer“ ketina kovoti pasitelkusi tradicines priemones: taivaniečių kontraktiniams gamintojams „Compal“ ir „Wistron“ atiteks apie 30 proc. užsakymų, visa kita teks kinų kompanijoms.

2013 m. „Acer“ realizavo apie 1,5 mln. išmaniųjų telefonų ir 5 mln. planšetinių kompiuterių, taigi šių metų tikslas yra labai ambicingas.

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/acer-ketina-pateikti-po-10-mln-ismaniuju-telefonu-ir-planseciu-51078.html