„Latvenergo Prekyba“ padidino savo rinkos dalį Lietuvoje

Dukterinė „Latvenergo“ bendrovė – „Latvenergo prekyba“ išplėtė klientų ratą bei taip pasiekė 18 proc. rinkos dalies Lietuvoje. Bendrovės prekyba elektra Baltijos šalyse išaugo 20proc..

„Prekyba elektros energija augo dėl „Latvenergo“ nuoseklios plėtros naujose rinkose, ypač Lietuvoje, kur prekyba ženkliai augo lyginant su pernai metais, kai „Latvenergo“ užėmė 5 proc. rinkos dalies Lietuvoje. Džiugu stebėti etapais laisvėjančią elektros rinką Lietuvoje. Kiekvienais metais vis daugiau ir daugiau bendrovių perka elektrą iš atviros rinkos, taip suteikdamos užsienio bendrovėms vis daugiau galimybių varžytis su vietinėmis, - o tai puikiai sekasi „Latvenergo“, - Gatis Junghans, „Latvenergo Prekyba“ generalinis direktorius.

Pagrindiniai „Latvenergo“ privalumai Lietuvoje yra klientams siūlomos stabilios ir konkurencingos elektros kainos vienerius ar daugiau metų – tai ypač vertina bendrovės, kurios planuoja išlaidas elektrai ilgesniam periodui. Bendrovės tiekiamoje elektroje nemažą dalį sudaro „žalioji energija“. „Latvenergo“ neseniai draudimo lyderiui Lietuvoje „Lietuvos draudimas“ įteikė sertifikatą „Powered by green“, kuris užtikrina, kad bendrovė naudoja žaliąją energiją, kuri pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių.

„Latvenergo“ tikisi pasiekti trečdalį visos Baltijos šalių rinkos. Mes ir toliau skatinsime klientų lojalumą siūlydami patrauklius pasiūlymus bei plėtodami paslaugas. Taip pat didinsime ir bendrovės žinomumą“, - teigia Gatis Junghans.

Remiantis paskutinėmis prognozėmis 6000 bendrovių iki 2012 m. Lietuvoje galės pirkti elektrą atviroje rinkoje, tuo tarpu „Latvenergo“ ir toliau nuosekliai dirbs kuriant naujus patrauklius pasiūlymus mūsų šalies klientams.

Akcinė bendrovė „Latvenergo“ yra didžiausia elektros gamintoja Latvijoje, kuri tiekia elektros energiją ne tik įprastiems klientams – namų ūkiams, bet ir sėkmingai bendradarbiauja su klientais, kurie perka elektros energiją už sutartą kainą. „Latvenergo“ priklauso 30 proc. visos elektros energijos rinkos Baltijos šalyse, bendrovė turi beveik milijoną klientų.
 

URL

http://ekonomika.tv3.lt/naujiena/latvenergo-prekyba-padidino-savo-rinkos-dali-lietuvoje-9779.html