Įsivedus eurą nuo 2015 metų pradžios valstybės rinkliavos nedidės, o valstybė gali parodyti pavyzdį, kaip reikia elgtis perskaičiuojant kainas iš litų į eurus.
Finansų minsitras Rimantas Šadžius

Džiaugiuosi, kad „Litgas“ susiderėjo su „Statoil“, kad Klaipėdos terminalui būtų tiekiamos suskystintos dujos pigesne - noriu pabrėžti - pigesne kaina.
Premjeras Algirdas Butkevičius

Nauja dujų kaina bus aiški jau šių metų birželio 1 dieną
Premjeras Algirdas Butkevičius

Artėjant euro įvedimo datai bei nuo sausio 1 d. jau perėjus prie euro valiutos gyventojai skubės išleisti turimus litus, todėl grynųjų pinigų srautai įmonėse neabejotinai išaugs.
„Swedbank“ Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Dainius Vilčinskas

Grėsmių akivaizdoje Krašto apsaugos ministerijos parengtos Šaulių sąjungos įstatymų pataisos, uždraudžiančios šauliams dalyvauti ginkluotoje valstybės gynyboje ir pilietiniame pasipriešinime, prieštarauja valstybės interesams, menkina šalies žmonių patriotizmą ir valstybės gynybinę galią.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šiandien mūsų narystės prasmę geriausiai suvokiame stebėdami įvykius Ukrainoje. Ten, kur už europinio pasirinkimo teisę žmonės kovoja savo gyvybėmis.
Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Matot, tuo metu - sausio mėnesį buvo pokalbis, kad "Lietuvos dujos“ kreiptųsi į arbitražą, jeigu nebūtų sumažinta kaina. Jeigu dabar kaina sumažina, tai nebeatsiranda priežasties, dėl ko reikia kreiptis.
Premjeras Algirdas Butkevičius

Jeigu ne narystė ES, BVP nuosmukis 2009 m. būtų buvęs dramatiškesnis, o vėlesnis atsigavimas kur kas lėtesnis, nes mūsų įmonės sėkmingai įsikibo į bendrosios ES rinkos teikiamas galimybes. Savotiška finansine pagalvėle mūsų šaliai tapo ES struktūrinių ir Sanglaudos fondų srautas, galiausiai vidaus rinkos garmėjimą žemyn pristabdė emigravusių tautiečių piniginės perlaidos į gimtinę.
SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda

Reikia įvertinti, kad „Sodra“ turi, procentaliai žiūrint, didesnes viršplanines lėšas, ir mes tikrai nesiruošiam skolintis pensijų kompensavimo išmokėjimui ir tikrai nebus didinamas fiskalinis deficitas.
Premjeras Algirdas Butkevičius

Didelis šešėlis yra akcizinėje prekių rinkoje. Reikia turėti omeny, kad tai nėra vien tik kontrabanda, dažniausiai tai siejama su nelegaliu cigarečių vežimu per sieną.
LLRI vyresnysis ekspertas Vytautas Žukauskas

Visi kalba, kad reikia vartoti mažiau kuro, o tokios šalys kaip JAV ne tik mažina vartojimą, bet ir pradėjo eksportuoti, todėl gavosi taip, kad Europoje atsirado 100 mln. tonų pertekliaus.
Kompanijos „Lukoil Baltija“ vadovas Ivanas Paleičikas

Litas jau daug metų yra fiksuotas euro atžvilgiu. Turime visus įsipareigojimus, susijusius su euru. Didžiausia nauda ta, kad valstybė tampa dar labiau integruota su ES ekonomika, tad gali tikėtis aktyvesnės prekybos ir didesnių investicinių srautų.
Ekonomistas Nerijus Mačiulis

Tuo metu kai dauguma lietuvių baiminasi, kad kitais metais įvedus eurą kainos pakils, Europos politikai sprendžia visai priešingą „problemą“ – jie kovoja su per mažomis kainomis. Juos neramina mažiausia infliacija per pastaruosius ketverius metus ir nebeveikiantys tradiciniai kainų kėlimo būdai, kai centriniai bankai nustato žemas bazines palūkanų normas.
Ekonomistė Rūta Vainienė

Tik dialogu, demokratinėmis procedūromis, o ne naudojant ginkluotąsias pajėgas, tankus ir aviaciją, galima įvesti tvarką Ukrainoje
Vladimiras Putinas

Lietuvos gyventojų požiūris eurą koreliuoja su informuotumu. Kol kas tik kas dešimtas gyventojas domisi, aktyviai ieško informacijos apie euro įvedimą.
Swedbank“ mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Orinta Žvirzdinė

Nerimaudami dėl asmeninių pajamų ateityje arba tiesiog tikėdamiesi tolimesnio kainų mažėjimo gyventojai gali stengtis dar daugiau taupyti ir mažiau vartoti. Taip gali įsisukti žalinga kainų ir pajamų mažėjimo spiralė.
„Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis

Kyla klausimas, ar prievartinis prekių ir paslaugų siūlymas telefonu naudingas pačiam verslui, nes tokie skambučiai žadina žmonėms neigiamas emocijas.
Lietuvos vartotojų instituto prezidentė Zita Čeponytė

Mes AE projekto Karaliaučiaus srityje neatsisakome. Mes jį dabar pertvarkome, atsižvelgdami į naujas sąlygas.
„Rosatom“ vadovas Sergejus Kirijenka.

Aš jokiu būdu neagituoju už save. Aš agituoju žmones tiesiog dalyvauti politiniame gyvenime, eiti į rinkimus ir rinkti tai, ko jie nori.
LR prezidentė Dalia Grybauskaitė

Yra advokatų, yra teisininkų, kurie užsiima tuo, už atlygį padaro taip, kad žmonės laimėtų arba pralaimėtų bylas. Tai yra labai didžiulės sumos, čia juodas „biznis“. Daug metų Lietuvoje vyksta tokie dalykai, jie yra žinomi, o kai kurie žmonės iš to susikrovė didžiulius turtus.
Politologas T. Dapkus.