Dėl geriausio darbo bus balsuojama rugsėjį (6)

Šiuo metu intensyviai vyksta ,,Europos jaunimo verslo mokyklos” sukurtų vaizdo klipų montavimas. Šių klipų peržiūrą ir vertinimą planuojame rugsėjo pradžioje.

Moksleiviams įteikti ,,Europos jaunimo verslo mokyklos” diplomai (4)

Paskutinę dieną moksleivių laukė iškilmingi pietūs ir ,,Europos jaunimo verslo mokyklos” diplomų įteikimas. ,,Buvo šaunu. Susiradau naujų draugų. Puikiai praleidau laiką ir gavau labai daug žinių”, – pasakojo Greta Lukoševičiūtė iš Veisėjų gimnazijos.

Moksleiviai filmavo „Ekonomika.lt“ vaizdo klipą (4)

Sekmadienis moksleiviams prasidėjo labai anksti. Po pusryčių, moksleiviai susitiko su filmavimo komanda, kuriai pristatė savo sukurtų ,,Ekonomika.lt” vaizdo klipų idėjas, scenarijus ir net išpaišytas kadruotes.

Išvyka į Panevėžį (9)

Šeštadienis buvo pilnas staigmenų. Moksleiviai nuvyko į Panevėžį ir, tik atvykus į prekybos centrą ,,Babilonas”, moksleiviams buvo pristatyta darbotvarkė.

Moksleiviai mokėsi derėtis ir susipažino su NT

Penktadienis moksleviams prasidėjo nuo paskaitos apie nekilnojamąjį turtą. Paskaitą skaitė prabangaus nekilnojamojo turto ekspertė Sonata Urbelienė.

Ketvirtoji Europos jaunimo verslo mokyklos diena (1)

Ketvirtadienio rytas moksleiviams prasidėjo saldžiai. Atvykęs skaityti paskaitą Šiaulių saldainių fabriko „Rūta“ direktorius Algirdas Gluodas su savimi atsivežė saldainių. Moksleiviai vaišinosi saldumynais bei klausėsi paskaitos apie šokolado pramonę, saldainių fabriko „Rūta“ veiklą.

Moksleiviai susipažino su interneto galimybėmis (2)

Trečiadienį po pietų moksleiviai klausėsi paskaitos apie interneto galimybės ir internetinį verslą. Paskaitą skaitė Justinas Lapinskas, kelių internetinių svetainių savininkas.

Moksleiviai susipažino su pagrindine užduotimi (1)

Trečiadienį ryte moksleiviai sulaukė staigmenos. Iš pradžių komados buvo paprašytos išsirinkti savo kapitonus. Po ilgų diskusijų komanda „Memento Mori“ savo kapitonu išrinko Šarūną Klenauską.

Puslapiai: