Visi komentarai
Danutei, 2014-06-19 00:39

O ,,moi adres sovietskyj sojuz???,,.... I koki el.pasta???

Danute, 2014-06-15 18:52

Sveiki gerbiamieji. Apžvelgus jūsų komentarus, peršasi tokios išvados: didesnė dalis tų, kurie verkšlena, dėl savo nesėkmių kaltina kitus, kritikuoja bet kokį veiksmą, bumba ir skleidžia negatyvą aplink save. Todėl jie ir yra nesėkmingi, kad visą laiką gyvena neigiamų emocijų erdvėj ir išsikapstyti iš ten niekaip negali. Palikime juos ramybėje, - jiems taip patinka, jie ir toliau verkšlens, pirštelio nepajudins, kad jų gyvenime kas nors pasikeistų. Deja, tokia tiesa... Mane džiugina tie žmonės, kurie sugeba surast savo vietą ir tie, kurie dar ieško savo nišos. Tie, kurie žinos ko nori ir nuosekliai eis link savo tikslo,- tik patyrę ieškojimų ir atradimų džiaugsmą, sulauks planuotų rezultatų. Ieškantys, kuriantys, besimokantys, kad ir iš savo klaidų, susikurs tai, kas džiugina. Nuoseklus veikimas ir tobulėjimas atneša laukiamus rezultatus. Tai irgi tiesa... Nors esu vyresnės kartos atstovė, negaliu nesistebėt, kiek puikių galimybių pasirodė rinkoje per keletą metų. Tai realūs, įdomūs pasiūlymai susikurti savo verslus tobulėjančių technologijų pagalba, pvz. darbas per internetą ir ne tik. Dažniausiai tobulai paruoštus projektus siūllo legalios tarptautinės kompanijos įvairiomis kalbomis ir visiškai nesvarbu, kokioje šalyje, mieste ar vienkiemyje gyvenate. Svarbu, kad būtų internetinis ryšys ir noras susipažinti su siūlomomis galimybėmis, išgirsti, kas laukia įsijungus į vieną ar kitą projektą. Tik neužmirškite svarbiausio, - visur reikia padirbėti, pasistengti. Veltui niekad nieko nebūna. Pirmiausiai paklauskite savęs, - ką galite aukoti vardan savo gerovės. Kaip surasti vertingą pasiūlymą savo verslo kūrimui ir neapsirikti, galiu duoti keletą patarimų,ar nurodyti, šaltinius, kur ieškoti informacijos ar tinkamus kvalifikacijos kursus, - pati mokiausi pas profesionalus. Diskusiją mielai pratęsime, jeigu parašysite laišką į el.paštą: Sėkmės kuriantiems ir ieškantiems!

MK, 2014-06-12 07:41

Jo...net sunku rasti zodziu siam kuriniui... Manau didesnes antireklamos dar nemaciau. Ir jei tai uzsakovu ideja, tai jie ziaurus SANTECHNIKAI :))))

Vita, 2014-06-11 20:02

Būtų smagu, jei ateityje su panašiomis antraštėmis ir panašaus pobūdžio straipsnius žymėtumėte atitinkama raide, pvz R. Skaitys tik tie, kam negaila laiko ir nori sužinoti apie dar vieną "gilę" iš kurios "kada nors" išaugs ištisas ąžuolų miškas!

svajotojas, 2014-06-11 12:19

cha, geras budas save reklamuoti :) kokie jie geri, pigiai, kokybiskai vysto veikala, paskaitykite, mes pavyzdys visiems, atvaziuokite ir pamatykite, tik nepamirskit apsipirkt :)

Artas, 2014-06-11 12:12

Siaip tai teisingi patarimai

to, 2014-06-10 15:07

idomi reklama :)))

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*