Visi komentarai
Algirdas, 2015-01-18 22:54

Tai visiškai akivaizdu, kad siekiama sukelti trečia pasaulini kara, tik ne Rusija, o JAV jai i viska žiūrėsime objektyviai ir seksime ivikius be propogandos žiūrint i viska nešališkai, labai aiškiai nusipieš vaizdas, kad ta kara nori sukelti JAV ir jie to visiškai neslepia, bet kam jiems to reikia? Manau, kad JAV prieina prie gilios krizės, kaip 1930 metais ir tik pasaulinis karas gali padėti išspresti jų problemas

A.A, 2014-04-30 11:28

skrebuti eik pagaliau dirbt. Turėsi užsiėmimą ir marazmai iš galvos išgaruos!

skrebutis>, 2014-04-29 22:36

Na žinai aš dar įsižeisiu netyčia, Petriuk. Petriuk nečiulpk piršto, kojos piršto, SENELIO, Petriuk gal pasitrauk tu nuo karsto??? :DDDDDDDD

to skrebutis, 2014-04-29 13:01

Kodėl pastoviai demonstruoji savo bukumą? Juk tu visiškas išplautasmegenis idiotas.

Antiskrebutis, 2014-04-29 08:07

Tikrai taip. Rusija varo propoganda. Manau daugelis, kam dar teko paragauti ar is tevu girdeti apie Sovietu Sajungos KGB metodus Sovietineje Lietuvoje ras daug panasumu. Rusijoje vel norima uzsidengti "gelezine skraiste" nuo vakaru. O propoganda taip susukusi rusams galva, kad tie zmones, kurie neprieina prie interneto ir nepriklausomos spaudos laukia is Putino "FAS", kad galetu vykdyti jo komandas. Tai yra baisu. Tamsi liaudis (iskyrus kokius 5 % intelektualu) yra baisus irankis. Vienas is Rusijos progogandos metodas kaltinti JAV ir Vakarus, prisidejus prie revoliucijos UKR. Manau tai yra Ukrainos zmoniu pasirinkimas.

skrebutis, 2014-04-28 08:08

Kiekvienas tiki tuo kuo nori tikėti. KAI PRADĖS KRISTI ATOMINĖS BOMBOS GALĖSI SAU UŽPAKALĮ BUČIUOTI IR ATSISVEIKINTI SU ŠIA AŠARŲ PAKALNE, MATAU KAD NESUPRANTI KAIP ARTI BRANDUOLINIS KARAS IŠ TIKRO YRA. Prancūzai, britai siunčia pabaltijin naikintuvus. Jie jaudinasi ne dėl Lietuvos ar Estijos ar Latvijos. Jie siunčia pajegas ir dislokuoja šalia Rusijos. Kaip ir prieš raketinis skydas nuo Irano kuris iš tikro skirtas ruskiam. JAV stumia EUROPĄ Į KARĄ SU RUSIJA. PAGAL AMERIKONŲ PROPOGANDĄ KURIĄ SPJAUDO LIETUVIŠKA ŽINIASKLAIDA RUSKIAI TURĖJO UŽIMTI VISĄ UKRAINĄ, KODĖL RUSKIAI PASIĖMĖ TIK KRYMĄ?????? KODĖL ES IR JAV TAIP SUSIRŪPINO UKRAINA. Ukraina neturėjo ir neturi sutarčių su NATO ar JAV. Ukraina net nepriklauso NATO ar ES. Kodėl amerikonai išvogė Ukrainos 33 tonas aukso???? TAI KAS ŠIAME PAVEIKSLE NEGERAI???????

MIelas skrebuti :DDD, 2014-04-27 10:39

Pirma paskaityk apie Ekonomika, paskaityk naujausius duomenis apie Graikiją, eurą kryptį šiuo metu tada paistyk nesąmones. O dėl SIrrijos, jei pasidomėtum tai pamatytum kokios buvo problemos iki JAV isikišimo ir kas būtų buvę jei nebūtų isikišę

skrebutis>, 2014-04-26 19:33

APIE PROPOGANDĄ. Kaip su ES ekonomikos atsigavimu iš valdžios galima suprasti kad EUROPA KLESTI, TIKRAI?? Graikai gavo du IMF "PAGALBOS PAKETUS" - DVI MILIJARDINES PASKOLAS. O KUR TIE PINIGAI NUKELIAVO - TAI PADENGTI SENESNIŲ SKOLŲ PALŪKANOMS - UŽSIENIO BANKAMS. TIE PINIGAI GRAIKIJOS NET NEPASIEKĖ, TIE PINIGAI NUKELIAVO Į TARPTAUTINIŲ BANKŲ SĄSKAITAS PALŪKANOMS PADENGTI - VISKAS KĄ GRAIKIJA GAVO PLAUKIMO MARATOME PER LAMANŠĄ - DAR VIENĄ INKARĄ, DAR VIENĄ PASKOLĄ. Penki metai Graikijos ekonomika traukiasi po penkis procentus kas met. HMMM EKONOMIKA TRAUKIASI, BVP TRAUKIASI O SKOLOS DIDĖJA. Visoj ES ekonomika traukiasi viskas pradės byrėti nes priešingai nei valstybių BVP SKOLOS DIDĖJA - AČIŪ PRIVATIEMS CENTRINIAMS BANKAMS IR DALINIO REZERVO BANKINEI SISTEMAI. VISAS PASAULIS ANT III PASAULINIO KARO SLENKSČIO. GALIT NEIGTI KIEK NORIT BET YRA DĖSNIS KAD ŽLUGUS EKONOMIKAI YRA PRADEDAMAS KARAS. Taip buvo du kartus I PASAULINIS KARAS, II PASAULINIS. DABAR BUS TREČIAS. LIKO METAI AR DU - NEDAUGIAU. Jei važiuodamas automobiliu posuky nuslysti nuo labai aukšto skardžio, mašinai krentant kanjono dugnan pastebėtum keistą dalyką. Jei automobilis krenta laisvuoju pagreičiu, automobilio salone būtų NULINĖ GRAVITACIJA. Galėtum automobilio salone paimti obuolį pakelti ore ir šis kybotų. Tas pat ir su ekonomika NULIO PROCENTŲ PALŪKANOS - NULINĖ GRAVITACIJA. Automobilis tėkšis žemėn tai tik laiko klausimas TAS PAT IR SU EKONOMIKA. ĮSIVAIZDUOK VALIUTŲ KRIZĘ NIEKAS NEGALI NEI PIRKTI NEI PARDUOTI NES JŲ POPIERINIAI PINIGAI TAPO BEVERČIAI. VISO GYVENIMO SANTAUPOS DINGO NES POPIERINIŲ PINIGŲ VERTĖ PASIDARĖ LYGI NULIUI. Tik kad popieriniai pinigai niekada jokios vertės ir neturėjo ŽMONĖS GALVO KAD POPIERIUS TURI VERTĘ - TAI ILIUZIJA. Pats trumpiausias anegdotas: NĖŠČIAS, ANTRAS PAGAL ILGUMĄ: POPIERINIAI PINIGAI...... Egipte Tutanchamono kape nerado Egipto dolerių atspausdintų ant papiruso ne - kapavietė buvo prigrūsta aukso - auksas YRA PINIGAI, O POPIERIUS YRA VALIUTA.

skrebučiui, 2014-04-26 13:09

Jo žinome mes Rusijos teisybę, kai propaganda varoma melu. Jokios kitos tiesos, apart kremlaius sudarytos, Rusijoje ir kitur negali būti, nes tik rusai teisūs? Nesiginčysiu dėl JAV skolų ar konflikto su Sirija, bet sutvarkius nesklandumus JAV valdžią atiduoda tos šalies žmonėms, kaip matome Rusija nelabai. Rusija visur savo patikėtinius kiša, pvz. Janukovičius, Lukašenka. Kokių dar pvz jums reikia?

skrebutis, 2014-04-25 17:08

"Rusijos palaikymas teroristams ir banditams, kurie kankina taikius piliečius, yra tarptautinis nusikaltimas". Truputėlį pasimečiau. Galvojau kad JAV organizuoja III PASAULINĮ KARĄ SIRIJOJ NESIGAVO, TAI KARĄ DABAR STUMIA UKRAINOJ. RUSKIAM KARO NEREIKIA KARO REIKIA JAV NES JAV BANKRUTAVO, VIRŠ 90% JAV SKOLOS DABAR PERKA JAV FED. IŠVERSIU JAV PATI SAU SKOLINA O VISAS PASAULIS KETINA ATSIKRATYTI 16 TRILIJONŲ DOLERIŲ (PATI VALIUTA IR VERTYBINIAI POPIERIAI). KARALIUS NUOGAS O TARPKOJUI PRIDENGTI NEUŽTEKTŲ IR SEKVOJOS. MELAS VEJA MELĄ JAV DISKREDITUOTI RUSKIAM NEREIKIA PROPAGANDOS RUSKIAM UŽTENKA PASAKYTI TEISYBĘ.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*