Visi komentarai
pažįstu, 2014-08-22 01:01

Manau šiai temai tiesiog davė per mažai vietos (ar laiko)....tema aktuali. Komentarai labai negražūs. Kaskart skaitant autorių žeidžiančius komentarus nejaukiai pasijaučiu, turbūt išgyvenu GĖDOS jausmą už tuos kurie neturi gėdos jausmo....

Andrius B., 2014-07-31 11:09

Nusiridenom iki to, kad eilinis lochelis grafomanas viešai rašinėja kažkokias nesąmones ir moko kitus, kad šie jo nemokytų. Tikras durnynas!

walk, 2014-07-17 13:53

gerb. Andriau, Žinote gailiuosi perskaitęs jūsų žemo lygio rašinėlį ir sugaišęs tas kelias minutes savo brangaus laiko. Sakote jums ok "išmanieji-žaisliukai" - tai jūsų pasirinkimas. Iš to kaip rašote ir dėstote mintis, net ne specialistui akivaizdu, kad jūsų, kaip asmenybės, regresija jau prasidėjo. O tas robotizmas: minčių, jausmų, gyvenimo būdo, požiūrio tikriausiai jums priimtinas. Šiuo rašinėliu jūs visai neblogai parodėte koks nuobodybė esate. Sėkmės ir lai jūsų išmanioji baterija neišsikrauna pačiu netinkamiausiu metu.

smart phone-dumb people, 2014-07-17 11:25

tokiu atveju, noriu paklausti, kam gaišti savo ir neįdomaus pašnekovo laiką, tiesiog kai tave kviečia imi ir pasakai: "negaliu susitikti su tavim, nes tu nuobodus, man svarbiau internetinė erdvė, laiką geriausiai praleidžiu laikindamas netikrus fb draugus ir augindamas fermas..." Tai bus mažesnis įžeidimas, negu susitikus sėdėti įbedus akis į kvadratinę dėžutę ir postinant, kad sėdi centre ir geri kavą, lyg tai būtų pasaulinio lygio visiems labai aktuali naujiena. Klausimas: katras pašnekovas tikrai neįdomus?

new paradigm ?, 2014-07-16 20:11

Pritariu kad abu tuos pasaulius galima suderint. Valio, autorius savo izvalgas baigia pozityviai ir taikiai. Good. :) Kas brandesniam skaitytojui uzkliuna ? Man tai, matyt, ta asmenine autoriaus negatyvi patirtis - "per daug gerai apie save galvojantys" (morozai, X karta ?) push'ina ir duchina juos, Z kartos ekraneliu asus… :( Ryskiausias autoriaus "apsirukymo" simptomas yra tas retorinis klausimas - ar laikas praleistas vaiku maitinimui vertas laiko kuri galima skirti "neribotiems išmaniųjų žaisliukų teikiamiems malonumams" ? Pries paleidziant tokia "strele" reiktu prisiminti kas ir kiek mane maitino… Ar tai ne savo motinos (visu motinu) esmes izeidimas ? O gal autorius uzaugo kokioj Marso laboratorijoj… ? Teko skaityti anekdotiniu istoriju kaip e-socialus tevai priziuri, maitina kudikius... Nenuostabu kad pasaulyje daugeja autizmu serganciu vaiku... Norvegijoje tokiems e-tevams verdiktas butu aiskus. Kita vertus, straipsnelis idomus ir nuosirdus, nes jeigu net pats ryskiausias Lietuvos apzvalgininkas (garbe jam p. A. Uzkalniui) leidzia sau viesai ir issamiai pasisakyti (issividuriuoti) apie vaiku auginimo dziaugsmu prasme, tai manau kad vertybiu prasme vyksta kazkas naujo... Nauja paradigma ? Ar cia tik digitaliku "mental failure caused by information overflow" ? Peace ! ;)

autoriui, 2014-07-16 14:21

toks akiplesiskas primityvumas tiesiog pribloskia. Apie save, tamsta, esate tikrai per daug geros nuomones. Akivaizdu, kad tie laisvai prieinami informacijos klodai jums ne i nauda, nes budamas laisvas rinktis, tiesiog nesugebate to padaryti.

Mc, 2014-07-16 13:56

Nu tai skirtumas tarp protinguju ir lochu ateityje tik dides ir dides sparciau, nei iki siol. Kiek procentu ismaniuju vartotoju aparatus naudoja pasauleziurai gilinti? 10%? 5%? O visi kiti like - burbuliuku sprogdintojai locheliai...

zoro, 2014-07-16 13:11

Nu wtf, dar pasakys ka veikt autobusu vaziuojant ar sedint kavineje. Kiekvienas gyvena savo gyvenima

Aistė, 2014-07-16 13:01

Gal ir būtų galima pritarti autoriui, kad išmanusis pasaulis absoliučiai pribloškia savo pasirinkimo galimybėmis, jei tikrai visi tie, kurie sėdi "galvą įmerkę į tą savo telefoną“ naudotųsi tomis galimybėmis, naudotųsi išmaniaisias įrenginias kaip informacijos šaltiniu. Bet kai žmogus laiko telefoną rankoje ir spaudo burbuliukus bei džiaugiasi kaip jie 'sproginėja" tai tikrai verčiau pažiūrėtų kur pagamintas autobuso langas ar iš ko pagaminta gretimai sėdinčiojo piniginė. Šie dalykai tikrai sukeltų daugiau minčių, labiau paskatintų vaizduotę, nei bukas burbuliukų šaudymas :(

oho, 2014-07-16 11:44

puikus pastebejimas

Nu joo, 2014-07-16 07:47

Wtf? Ka rukei, autorius?

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*