Visi komentarai
lex, 2015-09-26 12:24

manu pabegeliai tikrai nekonkuruos su lietuviais del 300 euru algos,nes pradziai gaus 600 euru pasalpas o paskui leks toliau i vakarus.juk ne murgdytis skurde jie bego tukstancius kilometru.

skrebutis, 2015-09-25 22:28

VALDŽIA ŽINO GERIAU. MES - LIETUVOS PILIEČIAI NETURIM TEISĖS SPRESTI SAVO VALSTYBĖS LIKIMO BET TURIM TEISĘ ĖSTI GMO IR MOKĖTI MOKESČIUS. ENJOY YOUR SLAVERY, MAY YOUR CHAINS HANG LIGHTLY ON YOU... Matau reikia pasikartoti. Mes nesprendžiam nieko UŽ MUS SPRENDŽIA BRIUSELIS UŽ LIETUVOS TEISĘ ATESNĖ BRIUSELIO TEISĖ. NESUPRANTU KAIP PAAIŠTKIT LIETUVA TAPO KOLONIJA MUS NUKARIAVO IR KULKOS NEIŠŠOVĖ ŠITOJ VIETOJ RUSKIAI YRA LŪZERIAI IR DILETANTAI - BANKININKAI SUGEBA NUKARIAUTI VALSTYBES NEIŠŠAUDABI IR KULKOS. VISI CENTRINAI BANKAI YRA PRIVATŪS JIE NIEKAM NEATSAKINGI IR TURI TEISĘ SPASUSDINT PINIGUS. PAGALVOKIT JIE SUPERKA DIDŽIAUSIAS ŽINIŲ AGENTŪRAS FINANSUOJA VISAS POLITINES PARTIJAS IR UALE BANKININKAI VALDO PASAULĮ NESVARBU KOKIA PARTIJA - KARAVANAS KELIAUJA KUR REIKIA. LAISVĖ YRA ILIUZIJA IR ŠITA ILIUZIJA GREIT BAIGSIS GREIT.....

Jonas, 2015-09-25 21:48

Jei Lietuvoje tai konkuruos nes valdzia stengsis pasirodyti pries Europa ir juos priverstinai idarbins kokiuose geruose darbuose kur nereikia nei daug kalbetis ar ilgai dirbti , o mokes dvigubai ar trigubai daugiau , o del kodel nebega i kitas arabu salis visu pirma ten tiek tu darbininku nereikia , o islaikytiniu ten ir taip uztenka ir del organizuotumo tai visu pirma Europoje esantys arabu imigrantai , visokie zalieji ir visokiu teisiu gynejai braizo jiems zemelapius nurodo kur ir ka sakyti ir organizuoja ju grupes tai beje pripazysta Prancuzijos ir Vokietijos policija tik niekas netranliuoja ju pasisakymu per televizija .

Renata, 2015-09-25 21:16

kokia cia konkurencija?atvaziuos apie 1000 pabegeliu.nei vienas nepajausim skirtumo ar jie yra ar ju nera.ir dabar Lietuvoje yra isikurusiu pabegeliu ir jokiu problemu.

skrebutis, 2015-09-25 08:13

Gerai o kokios tų pabėgėlių kvalifikacijos, ką jie gali čia dirbti. Kalbos jie nemoka labai abeoju ar VISI MOKA VAIRUOT AUTOMOBILIUS NA BET RĖKTI ALACH AGBAR RĖKTI IR ŠAUDYT KALAŠNIKOVU TIKRAI MOKA. ŠITA PABĖGĖLIŲ KRIZĖ YRA SUPLANUOTA IR IR ORGANIZUOTA. KODĖL PABĖGĖLIAI IŠVIS VYKO EUROPON RELIGIJA KITA KULTŪRA KITA JIE TURĖJO BĖGT IRANAN IR SAUDO ARABIJON NE LIETUVON AR VOKIETIJON. Pamimėsit mano žodžius geriau jau duot pinigų iranui tegul ten tuos muslimus asimiliuoja nes JEI MUSLIMAI LIKS EUROPOJ PRASIDĖS PILIETINIS KARAS. KAS NEGI NEMATOT KAD VYKSTA KONTROLIUOJAMAS EUROPOS GRIOVIMAS. SANKCIJOS RUSIJAI ŽEMĖS ŪKIO SEKTORIUS DIDŽIULIAI NUOSTOLIAI, EUROPOS BANKAI KAI KURIOSE ŠALUSE MOKA NEIGIAMAS PALŪKANAS NEIGIAMAS. DOICHE BANK ANT GRIUVIMO RIBOS ŠITAS BANKAS GRIUS - NUSITEMS VISOS EUROPOS BANKUS. EUROPOS SAJUNGA ŽLUGS EURAS ŽLUGS O LIETUVA ĮVEDĖ EURUS BE REFERENDUMO, DABAR NORI ĮVEŠTI LIETUVON MUSLIMUS - JOKIO REFERENDUMO - VALDŽIA ŽINO GERIAU. MES - LIETUVOS PILIEČIAI NETURIM TEISĖS SPRESTI SAVO VALSTYBĖS LIKIMO BET TURIM TEISĘ ĖSTI GMO IR MOKĖTI MOKESČIUS. ENJOY YOUR SLAVERY, MAY YOUR CHAINS HANG LIGHTLY ON YOU...

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*