Visi komentarai
ed, 2013-03-16 14:01

Palaikau Skrebuti. Visos dabartines pasaulines ekonomikos jau gera menesi nebesugebu sekti del stipraus laiko trukumo .Bet lieka viena aisku: kiek fizinis, juridinis asmuo ar valstybe gali skolintis? Tam yra ribos. Viena diena reikes tas skolas pradeti atidavineti, nes kol kas iki sito atrodo dar toli. Tada kas belieka? Luzis. Kuo toliau guma bus tempiama, tuo didesnis bus smugis ja paleidus. Tas galioja ir Amerikai ir Europai. O dar tas atviru duru sindromas, kai ekonomika nesaugoma ir kapitalas visom imanomom formom isvaziuoja i Azija : ir per tiesiogines investicijas ir per eksporto deficita. Ir teisingai sako Skrebutis: kazkodel bankai auksa supirkineja ir labai stipriai, bet teigiama kad auksas praranda verte. Taip ir patikeciau. Kaip yra sakoma : ligonio bukle pries pat mirti pagereja, o po to jis mirsta. Man atrodo kad cia tas pats irgi bus. Atrodys kad situacija gereja, o paskui....bus didelis boom ! Gal butu jo galima ir isvengti; bet reikia pradeti labai stipriai guma atleidineti, bet as sito kol kas nekonstatuoju. Guma pradejus atleidineti, reiskia kad turi suluzti visu saliu socialiniai modeliai ir valstybe turi pradeti grazineti skolas. Bet ar jus sita matot? As tai ne? Tai kas tada lieka? Isvada pati persasi.

sktrebutis, 2013-03-14 23:12

Iš ties vandens paviršiuj ramu bet po vandeniu.. Galvoji Vokietija pasitrauks ir viskas ne - Graikija yra bomba su laikrodiniu mechanizmu skolų jie niekada neatiduos FAKTAS. Toliau ECB pataisyk jei kystu turi pripirkusi graikijos ir kitų bankrutavusių valstybėlių vertybinių popierių už ar ne 400 milijardų eurų. Graikija palieka es ir fsio euruos šluos gatvėm nes prasidės hyper inflecija arba turės žlugti ECB. O dėl dolerio kokia amerikos valstybės skola A tik šešiolika trilijonų. Plius ar žinai apie petro dolar ir QE3. Paieškok info nes man tokia nuomonė kad JAV subyrės net greičiau, nors ką gali žinoti. Susiradęs info manau nuomonę pakeisi ir nustosi taip ramiai į viską žiūrėti.. Ir atsiprašau dėl gramatikos.

skrebuciui..., 2013-03-14 15:05

Pradžiai rašyt išmokt reikėtų. Mintis įdomu ir teisinga, bet tavo spėjimai kad tuoj viskas žlugs yra tik spėjimai. Taip nepasitikėjimas reiškia nestabilią ES, bet nepasitikėjimą rodo PARTIJA vokiečių viena, o ne vyriausybė. Taigi nemaišyk faktų, Vokietija toli gražu nesitraukia iš ES ir nemanau, kad tai nutiks. Ir beje, jei tu bijai, kad žlugs ES, tai kodėl doleris tau ne pinigas? Jis gi vertės nepraras, nebent išaugs jo vertė. Taip, kad nusišneki, esi paranojikas tai ir gyvenk auksą apsikabinęs, o žmonės eis toliau gyvent savo gyvenimų :)

:)), 2013-03-14 14:24

sutinku,investuojant i auksa negali pasitiketi kazkokiomis akcijomis gavybos bendroviu ir pan. Tik fizinis auksas arba monetos.Tai yra tikrieji pinigai.

Der protingesnis, 2013-03-14 10:12

Durneliai, supirkinekit zeme ir kolukiu griuvesius, technika, geras seklas ir technologijas. Sekanti krize bus maisto (beje jau dabar beviaik nera nesintetinio maisto, kas atsispindi zmogaus genu portrete). Nei popieriukais, nei uz vertybiniu popieriu portfeliais, nei AUKSU, skrandzio nepripildysi. Aisku atsiras tu kurie ismainys jusu aukso luita i duonos gabala, kaip buvo jau nekarta pasauliniu karu metu. Na dar kaip investicija i savo aplinkos issauguma dar galite issigyt ginkla:).

skrebutis, 2013-03-13 22:36

Tokios info niekas neteikia bet galiu pasakyt tiek tikrai daugiau nei tūkstantį lt su vienu gabalu net pirkti neinu. Aukso ar sidabro kaina krenta laikas apsiprekinti :) Aukso ar sidabro kaina laikos vienodai vistiek perku. Euras ar doleris man = TUALETINIS POPIERIUS kas tuoj įvyks bus aprašyta istorijos vadovėliuos ir atisimins šitą įvykį tūkstantį metų. GREATEST WEALTH THANSFER IN HUMAN HISTORY.

Skrebuciui ir co., 2013-03-13 20:37

Gerbiamas skrebuti, kiek gi pats esate i auksa investaves? Turi grandinele ir du ziedus? O gal perki auksa online? Sumoki pinigus uz aukso gabaleli, kurio niekad nematei ir nematysi? Ar zinai, kad 75% pasaulinese birzose parduodamo aukso realiai neegzistuoja, tad turi dar mazesne verte, nei popieriniai pinigai. :) Tad apie ka cia taip plesaisi? Beje, is ES nori isstoti JK, o ne vokieciai.

premjeras, 2013-03-13 17:39

auksas visada buvo gera investicija...tuoj lietuvoj paskelbs, kad auksas trigubai pigs ir po to uzdirbs milijonus...tai kas gera investicija? atomines elektrines akcijos? ar skaluniniu duju gavyba?

matot, 2013-03-13 04:21

sakyciau skrebutis teisus.Auksas tampa nepelninga,nemadinga investicija ne be centriniu banku ir didziuju finansininku pagalbos.Apie tai rasomi straipsniai,kalama i galva zmonems,kad auksas turbut atpigs ir parduokite kol laikas,o tuo tarpu visu saliu centriniai bankai auksa perka tonomis......greiciausiai ne pries gera tai,kaip visada maziukai nukentes....

skrebutis, 2013-03-12 21:27

Gerai nuvaryk intikan susirask ausko dylerį paskambink ir paklausk ar turi aukso parduoti arba sidabro... Ei jei nežinojai POPIERINIAI PINIGAI TUOJ TIKS KITAM GALUI VALYTI TŪLIKE.. JEI NETIKI PLAUK TRUPUTĮ ir už tūkstantį litų pirksi vieną duonos kepalą... JOKIE PINIGAI VISAM PASAULĮ NĖRA PADENGTA AUKSU Lietuvoj irgi. KOL AVIGALVIAI TIKI KAD POPIERIUS TURI VERTĘ TOL SISTEMA VEIKIA BET KADA PRADEDA MESTI POPIERIUKUS, POPIERIUS TAMPA BEVERTIS PER NAKTĮ...

Skrebuciui, 2013-03-12 21:15

Skrebuti, papusk i alkotesteri, pries lisdamas i interneta. :)

skrebutis, 2013-03-12 21:06

Jūs tikriausiai juokaujat AUKSAS NEPELNINGA INVESTICIJA??? JŪS juokus mėgstat?? (AUKSAS YRA PINIGAI KAIP ATRODO KODĖL NEREIKIA PVEMO MOKĖT JĮ PERKANT) JAV 2013 BALANDY BANKRUTUOS ES ANT ŽLUGIMO RIBOS NES VOKIEČIAI BRUZDA IR NORI PALIKTI ES. Jo JP MORGAN yra teisūs popieriniai pinigai, obligacijos, akcijos gera ir saugi investicija JUK VISO PASAULIO PINIGAI PADENGTI PASITIKĖJIMU JUK NĖRA NIEKO TVIRTESNIO PASAULYJE NEI PASITIKĖJIMAS IR KITO GARBĖS ŽODIS.. Gal pasakykit žmonėm kurie vilniuj iš aukso dylerio šluoja auksą ir sidabrą jo net nespėja vežti iš kalyklų, jie šito tikriausiai negirdėjo...

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*