Visi komentarai
skrebutis, 2014-06-18 08:10

Na tai vis tik Lietuva atidaro tiesos ministeriją? Na tada mums visiems išaiškins kad žemės klimatas "šyla" dėl žmogaus kaltės NE DĖL SAULĖS AKTYVUMO CIKLO, IR AIŠKU MES TURIM MOKĖT PINIGUS ALUI GORUI UŽ CO2 EMISIJAS. Paaiškins kad JAV yra geriečiai o ruskiai ir kinai yra blogiečiai NES JAV JIEMS YRA SKOLINGA O MOKĖTI NENORI TODĖL NORI KARO NES TADA SKOLŲ ATIDUOTI NEBEREIKS. Na bet paaiškins kitaip "rusai į Ukrainą tris tankus nuvarė" TAI KARO AKTAS SPROGDINKIM TUOS RUSKIUS IR KINUS. Na aišku niekas nepasakys kad Kijevas turi rusiškų tankų IR TURI DAŽŲ KIBIRIUKĄ!!!!!! Paaiškins kad GMO valgyti yra sveika. Pasakys kad JAV NEŠA DEMOKRATIJĄ VISAM PASAULIUI SU SAVO 700 KARINIŲ BAZIŲ VISUOSE PLANETOS KAMPUOSE. Kažkas minėjo nacionalinį saugumą EURAS KELIA PAVOJŲ DIDESNĮ NEI KREMLIUS LIETUVAI. Ne ne referendumo dėl euro įvedimo nereikia BRIUSELIS NUSPRENDĖ UŽ MUS KAD REIKIA ĮVESTI EURUS Lietuvoj IR EURAS BUS, o musų valdžia dar paklausiai ar pašokti: - Taip pašokti. -O kaip aukštai? IR NIEKAS TO NEMATO LIETUVOS VALDŽIA NEATSTOVAUJA LIETUVOS PILIEČIŲ!!!!!!!!!!!! MUS VISUS PARDUODA ECB PRIVAČIAM CENTRINIAM BANKUI Į VERGOVĘ.

niekas, 2014-06-17 23:01

O kas pasiklaus mūsų nuomonės? aš už visokia info, taip galima greičiau tiesą sužinot, o kas sako, kad rus tik propaganda varo L A B A I K L Y S T A. Ją varo abi puses, ir labai. O kas liečia Ukrainos įvykius, tai Šiandienos dienai propagandos daugiau mūsų pusėj, nei ruskių. Nuvažiuokit i slovianską ar donecką isitikinsite iš kart.... Aišku reiktu pakalbėt ir su žmonėm....... Nors ką čia aiškint, vis tiek bus sutinkančių su mano nuomone ir ne. :) . Jei jau žiūrių TV tai noriu visokios nuomones girdėt, o ne tik cenzuruotos, Ir ką man tai primena?! O jum, ne?

dorada, 2014-06-14 21:00

To vaidas,:Nesptęsk pagal save už visus. Pvz..man nereikia to propagandinio šlamšto iš Rusijos, kodėl mes turim retransliuoti tai, kas kelia pavojų nacionaliniam saugumui? O jei tau reikia, tai pilnas internetas- žiūrėk.

vaidas, 2014-06-12 20:09

DEBILAI AS LIETUVOS KANALUOSE TIESOS NEMATAU KUR ZODZIO LAISVE KUR DEMOKRATIJA KAS APGINS MUSU TEISES ZIURETI KA MES NORIM

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*