Visi komentarai
2+2, 2012-11-26 11:42

gal čia greta esančios vyninės darbas?

Heroinas, 2012-04-03 09:20

matomai tikrai lakstei po sudinas vietas, jei net laiptinese teko svetimose sikti, o gal net ir miegoti, matomai net nesuvoki kas tas "Soulbox" ar tuo labiau Gorky

Anonimas, 2012-04-02 23:56

Puiki kategoriška pozicija. Gal turite pasiūlymų, ką galima būtų patobulinti, kad nereikėtų užbarikaduot senamiesčio, galėtų ir baras dirbt ir jūs - ramiai išsimiegot? Garso izoliacija, kameros kieme, policijos priežiūra? Nagi, jei vakarai gali išspręst šitas problemas, tai ko mums trūksta?

heroinas, 2012-04-02 20:49

Labai gra=iai skamba: jaunimo pamėgtos vietos:) Ypač gražu tose vietose, kur liejasi alkoholis, groja muzika irtai senamiesty. Paprastai kalbant, tai reiškia numyžtas tarpuvartes, šiukšlių (nuorukos, buteliai, skardinės, vienkartiniai indai) kalnai ir nevaldomas triukšmas iki ryto. Manot esu "nupezęs pencininkas"? Ne, esu išsilakstęs po "jaunimo pamėgtas vietas", bet jau šeimą sukuręs vyras. Man nuoširdžiai gaila tų žmonių, kurie turį "laimę" gyventi šalia "jaunimo pamėgtų vietų". Nevyniokit šudo į blizgutį, nes tai kas ten vyksta, yra instinktai, nepagarba, šiukšlės. Ir man giliai px verslininkų interesai. Kiaurą naktį geriantis ir apsinarkašinęs senamiestis labai tolima nuo kultūros, grožio, paveldo. Kaip buvęs plevėsa palaikau gyventojus ir dedu ant tokio verslo ir tokio jaunimo interesų, nes man reikia gyventi, auginti vaiką, dirbti ir ilsėtis. Ir nejūsų verslininkai bei jaunimas sup... reikalas, kad gyvenu senamiestyje, o ne naujininkų barakuose. Nes jus man, o aš jums diktuosiu sąlygas.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*