Visi komentarai
masa, 2014-04-30 13:13

"Kiekvienas žmogus turi svajonių. Vis dėlto jų yra perteklius planetoje"- jau cia kvepia genocidu, ..ziurekite, kad neprisigyventume iki fantastiniu ateities filmu..Zemes istekliu uztektu visiems, jei zmonija nesavanaudiskai ir protingai gyventu.

Ernestas, 2014-04-24 11:09

O kazin kaip reiktu pamatuot kiek pridetines vertes sukuria tarkim psichologas dirbdamas tarkim vaiku namuose? Ir kaip atsizvelgiant i jo produktyvuma nustatyti jam atlyginima?

To BGD, 2014-04-17 23:59

Kaip BGD teisinasi kodėl nenori mokėti atlyginimo darbuotojams :) Visa kalba tai tarsi proto plovimas klientui, kad nupirktu jo produktą :) Dėl darbuotojų atleidinėjimo geriau pasakytu tiesą, kad suvokė kad jei laikys 20 programerių ir jiems nemokės normalaus atlyginimo ir jie pabėgs, todėl prametė pusė darbuotojų ir pakėlė atlyginimus :) Gaumina gera mokykla, bet tai tik mokykla kaip sakant pirmas žingsnis po mokslų į tolimesnį gyvenimą. Patarčiau imti pavyzdį iš NFQ ten matosi kad žmonės sparčiai juda į priekį. Ankščiau sutikdavai klientą Gauminos patenkintas būdavo atsidžiaugti negalėdavo, dabar išgirsti tik blogus atsiliepimus. Sėkmės dalyvaujant konkursuose. :)

jonas, 2014-04-17 22:40

Visai normalus straipsnis...Pagal musu visuomenes kovinguma pilnai atitinka, nes esam vis dar TSRS piliecia kurie tiki geresniu rytojumi, tik beda tame, kad jeigu nepajudinsime pirsto jis taip ir neisaus mums - rytojus turi buti siandien!.. Apie ta kalba visi vakaru, save gerbiantys, pilieciai, nes anot ju: man turi buti gerai dabar,o ne rytoj, o jeigu darbdaviai nenusiteikia moketi - reikia juos priversti, ka sekmingai padare vakarieciai, nes niekas jiems nepradejo moketi, kol jie patys to nepareikalavo!

As, 2014-04-16 21:40

Cia tas pats kurio imonej darbuotojai dirba uz puse rinkos vertes? Ta pats kuris imoneje ivedes gelezine kontroles sistema ir darbuotojas bijo bent minute na lewu pradirbt? Tegu papasakoja kokia imoneje pas ji darbuotoju kaita kad IT imonese nera daznas reiskinys

deje), 2014-04-16 15:35

visiska tryda, skirta vyresniu klasiu moksleiviams.

Tomas, 2014-04-16 10:26

Paprastas palyginimas: paslaugų centrai Lietuvoje - našumas ir inovatyvumas jaunų žmonių didesnis nei Norvegijoje, Švedijoje ar kitose skandinavijos šalyse (kas reiškia didesnę pridėtinę vertę), bet atlyginimai mažiausiai du kartus skiriasi. Kur logika pagal šitą "išminčių"?

Rutike, 2014-04-16 01:09

Raktinis zodis D.Bagdziuno samprotavimuose yra "virtualiai". Ir tai yra liudesys. Kai viskas bus virtualiai, pridetine ir kitas vertes bus galima susikisti

audra, 2014-04-15 16:47

jokios sąsajos tarp vertės ir uždarbio deja, nėra. Pagrinde darbo rinkos pasiūla ir paklausa lemia atlyginimus. Kaip ekonomistas neturėtų klaidinti žmonių.

Ramūnas, 2014-04-15 13:54

Visą laiką valdžios pareigūnams buvo per daug žmonių ant Lietuvos, o čia dabar pasirodo ir verslininkams per daug?!

Vilius, 2014-04-15 10:00

Viskas pusėtinai, tačiau ant kokio pamato? "Kiekvienas žmogus turi svajonių. Vis dėlto jų yra perteklius planetoje/.../. Čia juk ne apie svajonių perteklių, ar ne? Maltuso pasekėjas? Ne?

Jurijus, 2014-04-15 08:46

Graziausi zodziai ,kad pinigai yra realityvus, todel indijos vairuotojas uzdirba maziau nei vokietis.Kas spausdina pinigus?Kitos tezes apie vadovo kompetencija man patiko,tik kazkaip pasigedau apie socialini atsakinguma,manau kad riskiu individualizmu paremtos valdymo teorijos siek tiek pasenusios. Zmogus nera tik tingus, jis buna kurybingas, sumanus,darbstus, siekiantis tikslo. Visi supranta, kad sukurus patogias darbo salygas,malonia psichologine aplinka,numatant aiskiai darbo tikslus bei priemones jiems pasiekti rezultatai neisvengiamai gereja

as, 2014-04-15 08:26

skrajoja padebesiais tas bagdziunas. Ne visur ir ne visada galioja jo paskymai. Netgi sakyciau tik ypatingomis salygomis jie galioja ...

jusius, 2014-04-15 08:22

Suprantama, svarbu sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę, tuomet ir gausi didesnį atlyginimą. Kuoi daugiau dirbsi. tuo daugiau uždirbsi. Lietuvoje, kai kuriose įmonėse darbuotojas standartiškai pradeda startuoti nuo minimumo. Vėliau, jei būsi kompetatingas ir sukursi didelę pridėtinę vertę, tuomet atlygis bus 1,2 tukst. na aišku,galima ir 1,5 tūkst. uždirbti. jei dar ir pavakarosi...ta prasme dirbsi višrvalandžius. Perspektyva plati ir žvilgsnis platus, čia jau nieko nepridėsi. Be to, mūsų šalyje trūksta adekvatumo tarp uždarbio ir prekių,pvz.: darbininkas uždirba minimumą, į rankas gauna apie 800-900 lt. Ir jis su šeima eina pirkti šaldytuvo,kuris kainuoja virš 1 tūkstančio litų arba nori nusipirkti TV skystų kristalų, kuris taip pat kainuoja virš 1 tūkstančio litų. Jau nekalbu apie svetainės baldus ar virtuvės komplektą. Praktiškai, visą mėnesį dirbdamas, darbininkas realiai gali tik pirktis juodos duonos, na dar sviesto užsitepti ir druska pasibarstyti. O arbataos? na žolelių iš močiutės darželio pasirayti ir išsivirti rbatėlės. Tokia mūsų nūdiena.

Saule, 2014-04-15 05:15

nelabai tiesa. Valytojos sukurta pridetine verte yra tokia pati ar panasi tiek Indijoje, tiek Vokietijoje, ties Norvegijoje. Kodel algos skiriasi kelis/keliolika kartu? Autobusu vairuotojai tas pats. Lietuvoj crb tyrimas, priklausomai nuo savivaldybes, nuo 5 iki 25 Lt. Greitosios paslaugos skiriasi "kartais" (kartu ir "uzdarbis" tu imoniu). Ne viskas priklauso nuo pacio zmogaus. Tai greiciau vadovu lygio darbo nasumo reikalas ir sugebejimas "pramust" salygas "saviems". Nuo "verslo" noro dalintis uzdarbiu su "darbuotojais". Galu gale, "mazai", jei dirbi, turetu buti tiek, kad nereiketu valstybes paramos prasyti. Yra absurdas, kai dirbantis zmogus negali isgyventi is algos.

naras, 2014-04-15 04:41

visiskai jokiu pievu as cia nematau , viskas logiska , tik gal ne visiems suprantama kalba , na cia ir kaip suprantu skirta placiau mastanciam , nei pinigu kalimo masinai

Komentatoriams, 2014-04-14 20:35

matosi, kad visiškai nesupratote, kad bandoma pasakyti. Taip, kad nevarkite, čia ne Jums :) o kam reiks tas supras :)

virga, 2014-04-14 17:53

Visiskos pievos. Gal per skrajoja nes su realybe prasilenkia tai nerealiai

kalsu mine, 2014-04-11 21:27

kokia petetika, jis is kur is 85 metu?)

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*