Visi komentarai
žemaitis, 2011-01-24 14:00

bet kai pats kojas pakratysi tai tikrai nieko nebereks

skrebutis, 2011-01-23 21:10

Pgaraba prieš tokius žmones reik kepurę nukelt. Darė ir padarė, artėja rinkimai visi rajonai tegul spaudžia savivaldybes jei ten tvarką padarė tegul tvarką daro ir kitur arba tegul dingsta iš savivaldybių ir net nesivargina vėl kandidatuoti į tą pačią vietą!!

Kas gavo????, 2011-01-23 18:50

Danai gavo??? Nezinau gal moki musi ir pralaimejo Danai bet kara zemaiciai tai prakise tikrai.Danai tas kiaulydes pastatys Latvijoje,Baltarusijoje ir juose dirbs tu saliu zmones jie mokes mokesciu toms salims o mes sedesim ir toliau prie suskilusios geldos o jaunimas ir tuoliau emigruos .O to komplekso zeme uzzels krumais zmones kaimuose ismirs,namai sugrius ir bus grazu ir zalia ir visa lietuva prisimins tuos kvailus isnykusius zemaicius!!!!

KIAULES, 2011-01-23 18:46

NA NEZINAU GAL TIKRAI TAS KIAULIU KOMPLEKSAS YRA BLOGIS .JEI ZEMAICIAI APTEKE DARBU IR INVESTICIJOMIS IR TURI IS KO RINKTIS TAI VALIOOOOO!!!!! TIK NORECIAU PAKLAUST O LIETUVISKOS KIAULES SMIRDA MAZIAU IR BEDARBIU EMIGRACIJA BUS GERIAU???? O TURTAS IR TAIP NUVERTES JEI NEBEBUS KAM TUOSE KAIMUOSE GYVENT...UZ DYKA NIEKAM NIEKO NEREIKES....VA TAIP.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*