Visi komentarai
elektrikas, 2014-04-30 18:26

darbdavys turi galimybę įdarbinti bandomajam laikotarpiui.jei ja nesinaudoja,vadinasi darbas Š vertas.tuo atveju jei toje srityje būčiau patyręs,už minimumą tikrai nedirbčiau.nebent kai keisčiau specialybę,bet ir tai ,ne daugiau kaip 1 mėn.

Realybė, 2014-04-30 11:39

Gerb.Janina, paskutinis komentaras labai teisingas...beabejo jog norisis ištiesų įsitikinti būsimo darbuotojo sugebėjimais, tačiau jeigu pateikta jo idėja yra Jums priimtina ir įgyvendinama (apie būsimą pelną čia niekas nekalba), tuomet už ją reikia mokėti...(būdų tam irgi yra, tik darbdaviai nuslepia Juos) . Geram ir turinčiam europažiūrų darbdaviui joks jaunas, be patirties, bet mokantis savę pristatyti jaunuolis negali prikabinti makaronų, užduokit sau klausimą kaip ir kodėl jus mulkina su gražbylystės kalbomis....tačiau nepamirškim, jog tie kas nevarė "Anglijon" ir visą šitą laiką dirbo ir kaupė patirtį puikiai žino kaip darbdaviai tik ir laukia kaip išnaudoti, pasinaudoti ir apgauti tokį kūrybingą žmogelį...iš ten ir tokios išvados apie idėjos dykai pristatymą darbdaviui...

to smoky, 2014-04-29 21:47

siaip tai galimai busimas darbuotojas privalo parodyti ka moka, bet jei darbdavys pasinaudoja jo ideja tai turetu uz tai SUMOKETI NET IR NEPRIIMDAMAS TO DARBUOTOJO!

Smoky, 2014-04-29 18:32

Kad gi būna baisiai įvairių situacijų. Na pamąstykime dabar kaip reikia darbdaviui atsirinkti kūrybininką? Arba pamatyti ką jis geba arba patikėti jo žodžiu. Pirmas būdas regis logiškas, ar ne? Beje, jaunimas šiais laikais yra tikrai labai susireikšminęs. Neturi jokių patirčių, gebėjimai dar neišvystiti, tačiau užtai reikalavimai - ohoho.

Copyright'as, 2014-04-29 15:52

Panašu, kad konsultuojanti teisininkė tikrai tik teoretikė. O labiausia patiko retorinis klausimas - ar tai, ką atliko kandidatas, ar apskritai yra kūrinys? Labai juokinga.Dar vienas įrodymas kad konsultuojanti teisininkė - teoretikė - postringavimai apie "Idėją" ir autorinių teisių doktriną. All in all - atvirai, normalios įmonės taip nesielgia. Nesusidūriau bent.

Vietinis, 2014-04-29 14:42

Daugelis sutinka būt keliskart daugiau išnaudojamu ir menkinamu, bei niekinami kažkur kitur pvz. Anglijoje, Airijoje, etc., nei čia :-) Lietuvoje visi išdidūs ir nenori parodyti savo sugebėjimų, nes bus jų genialiomis mintimis pasinaudota, o ten išvažiavę daro pagalbinius darbus ir patenkinti... :-) Kiekvienas vertina aplinkinius pagal save - jeigu jo vertybių skalė menka, tai jis negali suprast jog kažkas gali galvoti kitaip. Turbūt patys besiskundžiantys, jeigu atsidurtų antroje barikadų pusėje, naudotų tokius metodus, kurių dabar labiausiai ir bijo!

Janina, 2014-04-29 11:00

O kaip priimti į darbą kūrybinį darbuotoją, jei nežinai jo galimybių? Dabar visi įpratę taip save pervertinti, kad joks CC teisybės nerodo. Siūlosi, pristato save kaip genijų, o paskui pasirodo, kad iš jo toks rašytojas ar dizaineris, kad ketvirtoko rašinėlio nepralenkia. Darbdaviui neapsimoka net gaišti tvarkant kad ir bandomojo laikotarpio įdarbinimo dokumentus. Gal bėda tik ta, kad potencialus darbdavys tokiam savimi patenkintam visažiniui pretendentui nemoka tiesiai pasakyti: netinkamas, o pažada paskambinti. turiu liūdnos patirties su tokiais darbuotojais.

Realybė, 2014-04-29 09:35

Jokių idėjų negalima skelbti darbdaviui !!! Jeigu jam reikalinga igirsti Jūsų idėjos koncepciją, vadinasi visi idėjiniai darbuotojai jau senai nuo jo pabėgo, naujų generuoti neliko kam, liko tik darbo komanda ir įrankiai kurių pagalaba jisai dar gali naujai pateiktas idėjas ygyvendinti ir toliau už ačiū kalti pelną už tai niekam nesusimokėjes....Jums juk jis pasakys, kad mes Jums paskambinsim.... :) kada nors....may be...ir išvis nei čia skambinkit nei čia gadinkit telefono....

Nevarykit dievo i medi, 2014-04-29 09:10

Brangieji, atsipalaiduokite ir patys mąstykite kuo rizikuojate. Noriu tik pabrėžti, kad išsivysčiusiuose vakaruose kur visi veržiamės dirbti, būtumėte "nuskriausti" dešimteriopai daugiau ir profesionaliau.

Neringa, 2014-04-29 09:00

Nereikia ir kūrybinio darbo, kitur ir tas pats.Ale išbandyti darbą pasiūlo kelias dienas, o paskui " mes jums paskambinsim" ,kai reikės.Vadinasi ačiū ir sekantis.Va taip ir naudojasi

Taip, 2014-04-29 08:31

Na,bet ir klaidų gausumas šitame straipsnyje!Negi skaitytojas nevertas net to,kad skaitytų tvarkingai parašytą tekstą?Negana,kad televizija bele ką rodo.

Al, 2014-04-29 07:34

Prie ko cia idea. Tai akivaizdus sukciavimas, gaunant darbo produkta ir nesumokant uz ji. O istatyme parasyta, kad uz darba turi buti atlyginta.

Tania, 2014-04-28 20:59

buna, kad ir kitaip ishnaudoja: pvz. mano drauge norejo pakeisti darba ir eiti dirbti pagal specialybe, ji nusiunte CV, jei perskambino, pakviete i pokalbi, na viskas kaip priklauso. Jai tiko salygos ir ji tiko darbdaviui. Tada ji ishejo ish turimo darbo (kuri dirbo ne pagal specialybe) ir perejo dirbti i nauja darba. Ten pasirodo buvo labai daug darbo su popieriais, kurios reikejo sutvarkyti (tikras jovalas), na ka, nieko baisaus, juk ji ir atejo dirbt, o ne kava gert. Ji sutvarke visa ta jovala ir jai pasake, kad achiu labai, bet daugiau mums jusu paslaugu nereikia... Atseit imone neturejo pinigu moketi alga jai... Tai klausimas: KODEL? Kodel jai nepasake, kad chia laikinas darbas? Kodel nepasake, kad reikia tik jovala ta sutvarkyt? Juo labiau jie puikiai zhinojo, kad del ju ji meta jau esama darba.... Bet juk viesiems i visus, atsiprashant, nusi..ikt... :/ O paskui kaikas stebisi kodel zhmones net nenori ieshkotis darbo ir geriau tiesiog stovi birzhoj...

Gintautas, 2014-04-28 19:43

Panašu, kad teisininkė tik teoretikė - na ir kas, kad parašysi, jog viską ką pateikiu gali būti pamnaudota tik įsidarbinimo tikslams. JUK įdėją tai pateikei, Galima suvartyti iš kito galo ir neįrodydi, kad tai tavo įdėja tik kitaip. O Lietuva - ašara dievo aky... Su dabartiniais verslininkais atgal į baudžiavą...

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*