Visi komentarai
frank simth, 2013-09-05 12:03

Dear Sir / Madam, Esu registruotas privačių pinigų skolintojas. Mes suteikiame paskolas, siekiant padėti žmonėms, įmonės, kuriems reikia atnaujinti savo finansinę padėtį visame pasaulyje, labai nedaug metinės palūkanų normos, mažiau kaip 3% per 1 metus 30 metų grąžinimo trukmė laikotarpis bet kurioje pasaulio dalyje. Mes suteikiame paskolas per Mažiausias nuotolis nuo penkių tūkstančių Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių iki vieno milijono Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių (nuo 5000 iki $ JAV dolerių). Mūsų paskolų gerai apdrausti maksimalų saugumą mūsų priority.Interested asmuo turėtų susisiekti su mumis per E-mail:

Queen, 2012-11-09 12:04

Ar jums skolos? jums reikia privati ​​paskola? Ar jums reikia verslo paskolą?Look no further ateis pas mus, kaip ir mes apdalinti paskola mažomis palūkanų norma sudaro 3%. Aš duodu užtikrintas ir neužtikrintas paskolas. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis per:

ginTaras, 2012-11-05 21:55

Geras straipsnis ,apie nieka.Nelygu kas kokius veiksmus darbu vadina. Budamas pauglys suprasdavau,kad galiu menesio atlyginima per kelias akimirkas turet.Jei nebutu kvailiu,tai nebutu ir ismintingu, vieni be kitu neegzistuoja.Dirbanciuju ar kitaip mastanciu menkint viesai tikrai nedera.(menkindamas kita saves neisaukstinsi,kitu akivaizdoje) Gyvenime arba as dirbu kazkam,arba man kazkas dirba,kitaip niekada nebuvo nera ir nebus.Tie kurie mano, kad dirba sau,tai tegul taip ir mano.Visi dirba kazkokiai kompanijai ,o jei zmogus sukuria kompanija,tada kompanija dirba jam.Is kitos puses,viskas desninga,tik duodamas gali gaut.Ir viskas cia gerai.

Kitaip, 2012-09-26 12:31

Gerbiamieji, pradžioje pakeiskite mąstymą, o tada pasikeis ir Jūsų padėtis gyvenime. Straipsnis puikus.

Marco, 2012-09-16 21:31

to šiaip. Paukščiukui tiek daug kiek žmogui ir nereikia. Gyvenk miške po lapais maitinkis tuo ką sumedžioji ir tau dirbti nereikės

Elvis, 2012-09-12 19:44

Net ir paukščiai dirba, kad lestų, ieško mitybos plotų. Žmogus irgi, kiekvienas vis kitaip maitinasi, priklauso nuo sugebėjimų... Jei bijai rizikingų plotų, lesi iš kito delno, jei ne, lesinsi kitus...

Siaip, 2012-09-12 04:01

Su savo tais komentarais jūs čia kaip besisukančios musės prie jaučio užpakalio :))) Tarp kitko, nors pauksciai nesieja ir nepjauna, bet gyvena ;)

to ARS, 2012-09-09 02:06

visokiu lektorių yra :), bet tie kurie uždirbo ir ne vieną milijoną pasakys lygiai tą patį kaip šitame straipsnyje ir jame mokoma ne tai kad nedirbti, o turėti ne vieną pajamų šaltinį (verslas TIK vienas iš pajamų šaltiniu) ir nebūti priklausomu nuo samdomo darbo, kad dirbtum ne dėl to jog reikia sąskaitas apmokėti, nors darbas toks nemielas, o dėl to kad tai tavo pašaukimas ir pan. Nei vienas lektorius, kuris tikrai uždirbęs milijoną ir daugiau nemokins tavęs, kad tikslas būtų uždirbti milijoną, tai ir nebūtina, o be to pinigai jiems niekada nebuvo tikslas, o tik priemonė. Jų visų yra tikslas geresnė gyvenimo kokybė sau ir savo aplinkai, finansinė laisvė, o tai įmanoma tik tobulėjant ir gausinant išteklius savo taip kad pinigai tik priemonė viso to pasiekti.

ARS, 2012-09-07 12:25

straipsnis iš tos pačios operos, kaip ir kai kurių gudručių organizuojami seminarai ir skaitomos lekcijos "kaip uždirbti savo pirmą milijoną" - būna įdomi reakcija kai paklausi lektoriaus kiek gi jis pats jau uždirbo milijonų, kad kitus moko... :)

cha, 2012-09-07 08:37

..."jūs mainytumėte savo laiką į pinigus, ar žinias, kaip generuoti didelius finansus, t.y. toks, kurio dėka nebereikėtų rūpintis darbu" žmogau, o ko vertas popierius, jei niekas nedirbs jokio darbo, tik suks galvą, kaip įsigyti daugiau šlamančių?

darbininkas, 2012-09-06 19:48

o tai pats, autoriau, kodėl vergauji? įkurk savo laikraštį ir tapk laisvas

pavergaujantis, 2012-09-06 19:05

bravo Styvas, jaučiasi amerikietiška laisvės dvasia !!! Ir kaip aš pats iki šiol nesupratau kad vergauju... Šitaip žemai puoliau... Blyn, ikvėpė ! Viskas - rytoj parodysiu bosui iškeltą vidurini pirštą, trenksiu durimis ir išeisiu !!! Kur ? O gi i platųjį pasauli laisves ieškot, diversifikuotųjų pajamų šaltinių semti ! Girdėjau išmintingieji styviai sakė kad yra tokie medžiai (prie stebuklingo Kiyosakio šaltinio) ant kuriu babkės auga ! Ištisus metus ! Ai ne, gal ne rytoj... Gerai moka tie kapitalistai už diena praktiškai nieko neveikimo... Tai visgi rytoj dar truputi pavergausiu... Žmonės: visokiu yra, visokiu ir reikia !!! Rimtai, juk negali visi būti verslininkai, investuotojai ar išradimų patentuotojai... Kas nudirbs rutininius darbus, suneš didžiąja BVP dalį ? Esmė paprasta - kiekvienam pagal asm.sugebėjimus labiau tinka vienas ar kitas kelias. O šiaip tai laisvoji rinka (geriau nei valstybė) sureguliuoja kas labiau apsimoka (atlygis/rizika) - gauti bedarbio pašalpą, dirbti samdoma darbą ar verslauti. Tai manau neatsitiktinai vieni sau ramiai tarnauja, o kiti verčiasi per galva kaip išauginti ta savo pinigų medį. Paveikslėlis iš gyvenimo: Graikai yra labai gudri, versli ir nevergaujanti tauta - bet dabar jau ir jie turės pradėti sunkiau dirbti kad išliptų iš tos duobės į kurią įkrito per savo gudrumą. Žmonės sėkmės Jums savam kely ! Nepriimkit visko už gryną pinigą ! O jei visgi kada nors uždirbsit milijonus - nepamirškit savo šalies ir jos sunkiai dirbančių žmonių !

Optimiste, 2012-09-06 12:59

Paskaicius komentarus, supratau kad statistika yra nerealus dalykas. O ka gi ji sako, ta statistika: kad tik 5% viso pasaulio zmoniu yra turtingi, o kiti 95% jiems dirba ir tuo dziaugiasi, ir net nesupranta kad yra isnaudojami ir kad gali buti gyvenime kitaip. Zmones tiesiog nesuvokia ar net nenori pagalvoti, kad galima gyventi kitaip nei vaikscioti kasdien i darba... vergauti...

BigDaddy, 2012-09-06 08:12

Tokiu filosofiniu straipsniu pilna- tik skaityk! Ziurek koks asilas ir patikes tuom. Zmogus privalo atsirinkti- kas jam tinka,o kas ne. O tai paprastas zmogelis neturintys verslininko gaideles patikes straipsniu- ir egzistuos ant skurdo ribos...

dirbusau, 2012-09-05 23:23

puikus straipsnis...super mintys apmastymui kurie nori keisti darba ,bet nedrysta ...

bitutems, 2012-09-05 21:56

dugzkit duzkit, vistiek medu kopinejat ne jus. Nesusimastet?

nedirbatis, 2012-09-05 21:16

dabar daug isminciu moko,kaip nedirbti tik investuoti ir t.t.,tai imanom jei turi sukciaus savybiu.Todel nuo ryt neinam i darba,tegul lieka uzdarytos ligonines,vaistines,policija,gaisrines,malunai ir kepyklos,ir nebandykit svesti geguzes -1 osios.:)

eos, 2012-09-05 16:11

Smegenų plovimas.Durnas straipsnis. Be darbo gyvenimas nuobodus.

Ausra, 2012-09-05 11:56

Puikus straipsnis!

312, 2012-09-05 10:12

straipsnis teisingas: Tiegios reikai tureti mintyje jog galima ir kitaip.

"bitutems", 2012-09-05 09:54

pardavineti savo brangu laika ir apsimetineti bitute - visuomenej priimta. tipo dirbu del vaiku nors tas darbas paciam zmogui beprasmis. taip daugelis ir degraduoja po doruolio kauke. buti laisvu, priimti issukius, ieskoti, tobuleti - stai kur gyvenimo prasme. o nepragyventi siais laikais sugeba tik idiotai ir degradai.

juokas :))), 2012-09-05 09:18

Na perskaičiau šį straipsnį ir manau mediko karjerą iškeisiu į ... leiskit pagalvoti... laisvo ir nepriklausomo "padėsiu jei apsimokės" Tikrai, operuosiu ką noriu ir kada noriu jei to noriu su sąlyga kad tai darydamas tobulėsiu ne savo profesinėje srityje, o visai su ja nesusijusioje, kad ir mechanikoj, o gal astrologijoj... :) Va čia tai planas !!! "Šaunu", kad tokie demotyvaciniai straipsniai spausdinami

Diana, 2012-09-04 22:35

Idomu, tik is ko gyventu ,,gudruciai,, jei nebutu ,,bituciu,,. Negali visi buti verslininkais ir gerai gyventi is kazkada savo sukurto pajamu saltinio. Tas verslas dar daugiau laiko atims ir vergystes pinigams ir daiktams nepanaikins. Zinau tokiu, kas bosa siknium ar pan. pavadina ir visai nebijo. Siaip zmones linke vergauti jei ne bosui, tai pinigams, jei ne pinigams tai dievybems. Esam, kas esam, svarbiausia buti laimingiems

to Nez., 2012-09-04 22:32

Jei nesupratai tai autorius siūlo turėti ne vieną pajamų šaltinį, būti nuo nieko nepriklausomu t.y. pačiam spręsti kada, kur ir su kuo ir kiek laiko praleisti ir dirbti sau tai kas tau patinka, kas suteikia tavo gyvenimui prasme ir kur save realizuodamas suteikia daugiausia visuomenei naudos, o ne dirbti nemėgiamą darbą, pastoviai būti nepatenkintu ir niurzgėti, bet su viskuo taikytis, nes pinigų tai reikia, bet vaidinti prie viso to jog pinigai blogis, tu ne materialistas ir visi aplinkui kalti.

to Faustas, 2012-09-04 22:15

ir po kokių metu iššvaistai ane :D:D:D

to Turėtų patikti tiems,,, 2012-09-04 22:14

Manau kaip tik tokiams skriaudžiantiems ir nepatiks :) o kam patiktu jei išvadintu kvailiais parduodančiais savo gyvenimą už varganas kapeikas?? Ir negi jie dabar pripažins tik save kaltais ir kad nesugeba daugiau?? Aišku, kad ne juk kitas turi būti kaltas, tai darbdavys, valdžia ir tada laukia vis laukia ir laukia jau kokia 20 metų to mesijo ir niekaip nesulaukia :D:D:D

to Žilvinas, 2012-09-04 22:10

Matau kad visiškai nesupratai straipsnio čia skatinama dirbti su galvą, o ne su raumenimis ir tokio darbo kur tik su raumenimis vis mažiau ir mažiau ir manau ateityje iš vis jo nebeliks ;) Straipsnyje skatinama dirbti sau ir turėti pajamų šaltinius ne vieną. Jau nekalbant kad apie 80 proc. darbo yra iš vis nereikalinga ir geriau iš vis būtų nedirbama nei apsimetama, kad dirbama ir naudojami resursai. O tavo toks požiūris stumia link to, kad paskui tokia kaip tu ir tavo vaikai dirba lelijos fabrike už varganus 400 Lt. per mėnesį ir bijo bent žodį pasakyti jau nekalbant apie atsistojimą ir išėjimą ir vis laukia kažkokio tai stebuklo prisiskaitę tavo tokiu nesąmonių. O naudos visuomenei nulis dar daugiau didžiulė valdžia.

to Karolis, 2012-09-04 22:03

matosi kiek pats prie tų mąstančiu nepatenki :) tik idiotas tokiame straipsnyje gali norėti kažkokių pasiūlymų ir konkretumo. Kokio tu čia dar konkretumo nori?? Vienas gali savo balsą paversti pasyviomis pajamomis ir nedirbti arba dirbti samdomą darbą, kitas savo hobį, trečias gaminimą maisto, ketvirtas verslą, penktas internetą, dar kitas savo intelektine nuosavybę (patentai) ir t.t. ir čia nėra universalios formulės ir nėra visiems vieno tinkančio konkretumo galiu tau tokiu konkretumu 100 pasakyti, bet koks tinka tau jau pats kaip mąstantis turi atrasti ir taip tai nėra lengva, tam reikia kitokio mąstymo ir kitokio požiūrio, bet viskas įmanomą. Aš pažįstų nevieną, kuris gyvena ne iš samdomą darbo ir kiekvienas jų savaip turi susikurta pajamų šaltini (tiesiog kiekvienam yra savo)

Matas, 2012-09-04 20:24

Autorius siulo daryti savo versla jai nori laisvai jaustis,gerai uzdirbti,buti atsikingam..arba buti minia..vergu..ir tt

Nez, 2012-09-04 20:02

Nu nebūna taip, kaip parašyta :) Kad būtų pakankamai pinigų vistiek reikia dirbti, ar samdomu darbuotoju, ar versle savo, ar galų gale sode, ar daže auginant sau maistą. Straipsnis juokingas, be jokio moralo, neaišku ką autorius siūlo.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*