Visi komentarai
MC, 2014-04-09 12:49

del JAV propogandizmo ir aplamai apie uzsakytas zinias pritariu 100 procentu, o Europai, tam tarpe ir Lietuvelei patarimas butu nelot nei ant rusu, nei ant ko kitko, o prisiloja ir poto kencia paprasti zmogeliai, prarandantys darbus, o imones prarasdamos klientus

skrebutis, 2014-04-08 23:43

Gal jau neskieskit kad JAV užteks pačios dujų ir naftos. Su tom savos skalūnų dujom jie teršia gruntinius vandenis įdomu ką jie gers po keletos metelių gal karvės šlapimą kaip Indijoj, nes visas gerti tinkamas vanduo bus užterštas arba išnaudotas?? Hidrauliniam skaldymui naudoja švino druskas ir daug kitų "skanių" ir "sveikų" chemikalų o ypač greiamo vandens itin daug sunaudoja tam reikalui. Mulkiai naudoja vandenį kurio ištekliai yra riboti tam kad išgauti kelis kubinius metrus dujų.. O dėl JAV ekonomikos visi gi mato KARALIUS NUOGAS JAV IŠVOGĖ VOKIETIJOS SAUGOTĄ AUKSĄ JO NEBĖRA IR VISAI NESENAI IŠVOGTAS UKRAINOS 33 TONOS AUKSO. ČIA IRGI RUSKIŲ PROPOGANDA???

pasakysiu tik tai, 2014-04-08 16:31

Kad JAV skalūnų dujų ir naftos išgavimas tik didėja ir ji praktiškai tuo apsirūpins pati, tik neaišku iki kurių metų. Bet aišku viena elektra 2x pigesnė nei europoje, o dujos maždaug trečdaliu . Todėl ekonomika tikrai JAV kils, čia net nėra jokių abejonių. Ir netgi prognozuoja tokį dalyką kaip nemažos dalies imonių grižimą į JAV nes čia pradeda darytios tam labai palankios sąlygos tiek dėl valdžios požiūrio , tiek dėl gero imonių efektyvumo, tiek dėl išteklių.

lit, 2014-04-08 07:19

Timūrkinas per daug ruskiu televizijos žiūri :)

pelius, 2014-04-08 01:23

Timūrai, reikėtų pasidomėti JAV energetinių resursų kainomis ir atitinkamai produkcijos savikaina, o po to skleisti 10 metų senumo prognozes :)

timuras, 2014-04-08 01:08

Straipsnio autoriui ne viskas tvarkoje su galva, arba straipsnis uzsakytas!.. Ypac kas liecia JAV, nes jos kaip "DERZAVOS" laikas suskaiciuotas, o kad ekonomika neatsigaus, o eis tik zemyn FAKTAS! Jau dabartine situacija rodo, jog iki dugno dar toli grazu, o su savo pristampuotais doleriukais is krizes tikrai neisbris! Sekmes pomuojant amerikoniska propoganda!

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*