Visi komentarai
Antanas, 2014-10-21 17:35

Aš taip pat manau ,kad Dimitrijus Smirnovas yra teisus visu 100 % Kad tai suvoktum nebūtina turėti ekonomisto išsilavinimą,reikia ti šiek tie domėtis istorija ir perskaityti nemažai knygų apie globalizmą ir prie ko jis veda viso pasaulio ekonomiką,kokie jo galutiniai tikslai.Blogiausia ,kad daugelis žmonių negali suvokti akivaizdžių globalizacijos procesų.

Benas, 2012-10-01 11:27

Geras straipsnis, tik beja ne visokiems "Juodvarnio šešėlis" ir kt. vakarų pseudo demokratijos mankurtams....

Juodvarnio šešėlis, 2010-12-06 06:27

gal geriau šitas latvijcas tegu papasakoja apie Rusijos energetinę narkoadatą, kurią norima kaip giliau įsmeigti Baltijos šalims ir nepaleisti

jurginas, 2010-12-05 21:49

cia tas seniai jau yra zinoma, cia ta kreditu vergove zlugs kai zlugs visa vakaru civilizacija

vytautas k., 2010-12-05 17:19

Toks ispudis, kad knygos autorius pats ant adatos sedi ir cia tikrai ne kreditu. Pirmiausia, tai nesutinku su siuo pasakymu "Šiuolaikiniame pasaulyje beveik nebėra šalių, kurios nesėdėtų ant kreditų adatos." Ar tikrai taip? Neskaitant Europos saliu, valstybiu skolos nera tokios ir dideles. Be to, taip ir nesupratau kriziu sukelimo tikslo? paversti mus kreditu vergais? prievarta niekas nevercia kreditu imti. is kur atsiranda ekonomikos augimas ? - is kreditu, investiciju, tai ir yra ekonomikos variklis. be to kokia kriziu nauda Jav bankams? milijardiniai nuostoliai ir bankrotai?

fffff, 2010-12-05 16:37

visi pasaulinai karai ir krizes buvo sukeltos turciu,kad galetu dar daugaiau pralobti.ta tema yra nemazai dokumentiniu filmu kur viskas isaiskinama nuo iki z.reikia tik tureti noro ,laiko ir aisku smegenu ta suprasti.senai nera pasaulyje,nei tieso,nei demokratijos nei rinkos ekonomiks.visa tai ti zodziai sakomi vertelgu,kurie jais naudojasi mus mulkindami.vyksta totali zmoniu mulkinimo kampanija,klastojama istorija,faktai.gyvenam tarytum matricoj,kuria mums sukure turciai.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*