Visi komentarai
mokytojas, 2014-07-03 09:25

Muzikų nereikia varyti. Muzikai ir protingesni būna. Reikėtų sakyti šou verslo atstovai. Be to, daugelis muzikų nesiveržia į politiką jei jos neišmano. O politika - tai aukso lovys. Kas atsilaikys tokiems pinigams plaukiant pro rankas?

invest, 2014-07-01 10:04

Tustuciai nemastantys valdininkeliai, kurie norejo taip reverendumu padaryti, kad ir be referendumo galetu ir toliau diktuoti savo neismaneliskus valdymo ir kontroliavimo procesus, deja nepavyko...Zeme lietuviai (kaip ir kiti UZSIENIECIAI) perka kitose patraukliose graziose vietovese, investuoja ten i viesbuciu, turizmo sferas, dideli pinigai sukasi ir suksis aplenkiant Lietuva. Kaip graudu kai musuose nesupranta, kad reikia kurti palankia dirva verslui, kad didetu mokestinis bagazas, mazetu mokescai ir butu patrauklu CIA INVESTUOTI, kad investuotu cia i bent kazka, kad ir i zeme...Graudu....O supras kai valstybe bus nustekenta, praskolinta...Ka noreti kai i valdzia verziasi neismaneliai, muzikai, korumpuoti veikejai...

Argus, 2014-06-29 16:14

tai sąmoningasvaldžiažmogių žingsnis: perlenkti lazdą, sukelti nepasitenkinimą, po to tuos saugiklius visiškai nuimti arba taip pakeisti, kad jie neveiktų ir jie galėtų vykdyti savo seniai suplanuotas aferas.

Jūsų komentaras

Vardas*

El. paštas (nerodomas)

Komentaras*